אירוע מכונן

פורום האתר בעינייני נשק ותחמושת.

המנהלים: yoramhai, שרקן, donduck

Re: אירוע מכונן

על ידי spy » 10 יוני 2019, 17:59

מה שהופך את האקדח למרשים זה לא הגודל, אלא היכולת של מי שנושא אותו.
אם יש לך רישיון אחד בלבד, קנה את האקדח הגדול ביותר, אותו תוכל לשאת בנוחות, תקנה עבורו נרתיק קשיח איכותי וחגורת נשק טובה ותבוא להתאמן איתנו. לא תצטער. ייתכן אף תופתע.
מדריך ירי
IDPA Safety Officer
רוצה אימון איכותי ולא יקר? https://idpa.org.il/2018/07/04/idpaisra ... #more-3051
סליקאי טיטניום
סליקאי טיטניום

על ידי גדעון מצגר » 11 יוני 2019, 01:47

spy כתב:מה שהופך את האקדח למרשים זה לא הגודל, אלא היכולת של מי שנושא אותו.
אם יש לך רישיון אחד בלבד, קנה את האקדח הגדול ביותר, אותו תוכל לשאת בנוחות, תקנה עבורו נרתיק קשיח איכותי וחגורת נשק טובה ותבוא להתאמן איתנו. לא תצטער. ייתכן אף תופתע.

הלוואי ויכולתי לשאת אקדח גדול במצבי הגופני/רפואי היום אני בקושי נושא קופסת גפרורים כשאני מכין למועדון גמלאי המשטרה שלי בגליל המערבי והפריפרייה אותו אני מנהל .את הגריל והופך להם בשר אמיתי על האשחחחחחחחחחח
אני בשלב העיסוק בהתעמלות וספורט בונה כדי להחזיר את שריריי למצב הקודם וזה מתקדם לא רע.כרגע מחפש משהו מרשים ומפחיד...להתאמן בירי אני בטוח אתאמן אני עושה זאת גם היום.מדי פעם באימוני הקבוצה שלנו באקדחי החברים שהכבד ביותר שם הוא פייטון תופי שישה אינץ' שהיה פעם שלי.נכון זה לא כל כך חוקי. אבל......... %%$0066
אבל ובעיקר בגלל צשאינני שוכח את האירוע ברכבת עליו כתבתי כאן לראות את המאיים פוער פה ועיניים ואנחת פחד כשראה אקדח שלוף מול פרצופו לזה הוא לא ציפה הירוד הזה.
נערך לאחרונה על ידי גדעון מצגר בתאריך 11 יוני 2019, 02:02, נערך פעם אחת בסך הכל.
סליקאי כסף
סליקאי כסף

על ידי גדעון מצגר » 11 יוני 2019, 01:50

ניר ל כתב:למה למזלך ? לא היית חמוש ואין לך רשיון נשק אז ממה בדיוק ניצלת בזכות המצלמה ?

למה למזלי כי כך לא טורתרתי במקום החקירה והייתי יכול מייד לחזור הבייתה אחרת הייתי עסוק עוד שעות.
סליקאי כסף
סליקאי כסף

על ידי Gunslinger » 11 יוני 2019, 16:27

על איזה אירוע ברכבת מדובר
סליקאי כסף
סליקאי כסף

על ידי Boxer » 12 יוני 2019, 08:05

שאלה היפוטתית בנושא:
היה והאזרח הסביר נתקל באירוע שבו נדרש לשלוף את נשקו ואף לבצע ירי ואת זה עשה במסגרת המתואר בהנחיות המשרד לבט"פ.
אבל חרג מלשון החוק.
האם עדיין יעמוד לדין? ושוב בהנחה שהוא פעל במסגרת ההנחיות שניתנו לו על ידי מוסד ממשלתי - הבט"פ.
"האדם שבטנק ינצח..."
סמל אישי של המשתמש
סליקאי כסף
סליקאי כסף

על ידי GUSS » 12 יוני 2019, 08:34

הנחיה.. מילה יפה...
פחות -לרוב זה יותר,,
סמל אישי של המשתמש
סליק ג'אנקי
סליק ג'אנקי

על ידי Boxer » 12 יוני 2019, 12:08

הייתי רציני לגמרי.
לא כל נושאי הנשק ואולי רובם לא מודעים לחוק אלא להנחיות הבט"פ.
מה שאתם מתארים פה שיש סתירה בין החוק לבט"פ זה חמור מאוד ומעמיד את נושאי הנשק בסיכון.
"האדם שבטנק ינצח..."
סמל אישי של המשתמש
סליקאי כסף
סליקאי כסף

על ידי itamar » 12 יוני 2019, 14:53

Boxer כתב:הייתי רציני לגמרי.
לא כל נושאי הנשק ואולי רובם לא מודעים לחוק אלא להנחיות הבט"פ.
מה שאתם מתארים פה שיש סתירה בין החוק לבט"פ זה חמור מאוד ומעמיד את נושאי הנשק בסיכון.

בחוברת יש סעיף כסת"ח שאומר שבכל מקרה של סתירה בין החוברת לחוק, החוק הוא זה שקובע.
מה שאומר שהאזרח הוא זה שיאכל אותה בכל מקרה.

א.
אקסיומה:

כל אשכול בעל יותר מ-3 דפים יהפוך בסוף ל:
1. ויכוח על הקלר וגלוק או
2. מחירי תחמושת או
3. מדיניות משרד הפנים בנושא רישוי
תרמתי למען הסליק
תרמתי למען הסליק

על ידי גדעון מצגר » 27 יולי 2019, 06:26

באותו מסלול שבו נסעתי עם רעייתי הישנה .נקלע חבר צעיר לאותה סיטואצייה של נסיון חסימת הציר ע'י ארבעה ערסים מבני הדוד.והורדה מהכביש וכ'ד
אלא מאי???
כיוון שאותם פרחחים לא הבחינו שברכבו היו עוד שני חבר'ה שישנו בכסא האחורי.וכיוון שלא מצאו את האנשים הנכונים להתעסק אתם.הם יצאו בשן ועיין ממצב שבו בקלות היו יכולים לסיים את מצבם כדוממים .
רכב משופץ כמו במקרה שלי עם מנוע גדול ניסה לחתוך את מסלולו של הנהג.חברי שנהג ברכב מסוג ניסן אומרה .מאובזרת ומצויידת בכל מיני פטנטים של משוגעים לרכבים כמוהו החבר בלם בצד הכביש.העיר את שני החברים ששכבו בכסא האחורי .אלו שחזרו מתחרות האבקות בסגנון חופשי משהו כמו קאץ' בקריות.אינני בין בזה כלום.קמו ששים אלי קרב.רק להעיר הם שלושה ברנשים מפוקחים מאוד.בריוני קשקשים.(שמנמנים קצת חח) יצאו מין הרכב המתינו עד שההם עשו סיבוב בכביש חזרו לכיוון רכבו של החבר .עצרו לידם שלושת החברים .ירדו מהרכב הענק (לדברי ידידי היה זה רכב מסוג דודג' ישן עם מנוע של משהו כמו משאית כמראהחחחחחחח)שניים מהם אחזו בידיהם מוט עץ גדול והתקדמו לעבר החבר וחבריו..תוך שניות ארבעתם שכבו כואבים כאבי תופת על שולי הכביש.אחד מהם איבד ב"קרב" כמה שיניים .והיתר שניסו לקום ולברוח כנראה .הם לא תיארו לעצמם שכך יגמר להם ערב של הרפתקאות היטפלות לאנשים.דיממו בצורה מכובדת וכנראה לא כל כך בטח במאה אחוזים שניים מהם שברו לעצמם אצבע ביד ימין העניין הסתיים בכך שכשהחברים התחילו כבר לטלפן למשטרה הופיע במקום אביו של אחד הערסים.ביקש מהם לא ליצור קשר עם המשטרה.(כנראה כבר ידע מראש על היערכות בנו הערס עם חבורת הערסים)הוא יפצה את החברים על כל נזק שנגרם להם או לרכבם.התנצל בצורה משכנעת מסתבר שהאיש הוא גמלאי של משרד ממשלתי מאוד מסויים. העמיס את הערסים על רכבם ותוך שהוא עצבני וצועק עליהם והם ממש התביישו .הם חזרו לכיוון כור מחצבתם...
העניין הסתיים בסולחה שנערכה בשבת לאחר האירוע.(החבר עובד במשרד ממשלתי לא בטחוני או משהו כזה אבל די חשוב)ראש הוועד המקומי והגמלאי ניצחו על סעודת מלכים ענקית .לסוד העניין הוכנס כך הבנתי עובד סוציאלי וק. מבחן של המועצה האזורית. הנערים הושמו תחת השגחה חוקית של משרד הרווחה.(נערים עאלק כל אחד נראה כמו בלון מנופח לדברי החבר) נחתמה הסכמה לפצות את החבר על נזק קטן לרכבו.ובזה הסתיימה עוד סאגה מתמשכת של ערסים משועממים שלא בחרו את האובייקט הנכון.איך אמר להם לחבריי הבחור שאיבד כמה שיניים הערס המצוי: דחילאק דחיל ראבאק השיניים האלו עלו לי הרבה כסף עשיתי אותן בגרמנייה...חחח
סיפור אגדה???
לא ממש קרה וממש נכון איך אמר החבר? מזלם שלא שתיתי באותו ערב .......
אגב המשטרה תודעה בקשר לנושא ע'י האבא הגמלאי כנראה שקשריו טובים למדיי.מאז הבן לא יוצא בערבים מהבית למשך תקופה שנקבעה לו ע'י המשפחה ..
סליקאי כסף
סליקאי כסף

הקודם

מי מחובר
משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 24 אורחים