שוטר מביא שוטר

פורום האתר בעינייני נשק ותחמושת.

המנהלים: yoramhai, שרקן, donduck

שוטר מביא שוטר

על ידי גדעון מצגר » 09 פברואר 2020, 04:44

הפעם לא אכתוב על נשק ולא על סיפורי נשק ושו'ת
אלא על שוטר נדיר מציאות
נדהמתי לראות אתמול בערב בצומת הרמזורים הראשית נהריה לכיוון ראש נקרה בתחילת שעות החשיכה עומד אדם מבוגר חסר אונים כנראה גם עיוור חלקית ומחכה לחצות את הכביש הסואן ממערב למזרח.דקות ארוכות ואנשים ממהרים אור הרמזור מתחלף והאיש שאינו מבחין כנראה באותות מחכה ומחכה מכה עם מקל על עמוד הרמזור הקרוב אליו ואיש לא שועה ולא מעניין.לפתע כאילו משום מקום מופיעה ניידת משטרתית הנהג מעמיד את הניידת קרוב לשפת המדרכה עליה עומד האדם.חוסם את הכביש עוצר את התנועה.יורד מהניידת ניגש לאיש מושיט לו את ידו תוך שהוא משוחח אתו ומעבירו את הכביש.טבול בברכות האדם חסר האונים.מחזה מקברי משהו אבל טבול בתמיהות והשתאות.
ומתי יש לבני האדם העוברים שם בכביש זמן לשים את לבם לאותו מסכן אומלל שמנסה קרוב לעשר דקות לחצות את הכביש.?
כשאותו שוטר מוביל את האיש והם עוברי הדרך חייבים לצלם מחזה סוריאליסטי נדיר שכזה לזה יש להם זמן ..
ואז רואים ואינני מגזים כל כמה מטרים עומד אדם או אשה ומצלמים בסלולרי את השוטר ומעשיו.
כשמגיע השוטר יחד עם האדם לצידו השני של הכביש מכניס אומלל את ידיו לכיס מעילו שולף משם ספק נייר ספק תעודה ומציג לשוטר .מסמך המעיד שהוא שוטר לשעבר נכה משרד הבטחון.גמלאי .ופורץ בבכי.קורע לב.
אני לא יכולתי להמשיך לעמוד ולראות את ההמשך כי הגיע הרכב שהיה צריך לאספני .
לבי נשבר בי .לעזאזל מה קורה כאן??
סליקאי כסף
סליקאי כסף

Re: שוטר מביא שוטר

על ידי גדעון מצגר » 14 פברואר 2020, 10:07

אז יש מתי מעט שוטרים כאלו במשטרה.
ניסיתי להשיג את פרטי השוטר .והגעתי לתחנת נהריה.מסתבר לי להפתעתי כי רבה כי מדובר בשוטר שאביו היה חניך/שוראי שלי במשטרה.
אז לא שאני משתחצן(אני מאוד שחצן )
אבל זה בדיוק מה שאני טוען עד היום
שוטר נועד לשרת את הציבור.... ויש יוצאים מהכלל
סליקאי כסף
סליקאי כסף

מי מחובר
משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 21 אורחים