התייעצות לגבי רכישת זיג P365

פורום האתר בעינייני נשק ותחמושת.

המנהלים: yoramhai, שרקן, donduck

התייעצות לגבי רכישת זיג P365

על ידי שאלה קטנה.. » 30 יוני 2020, 14:51

שלום,

אני יודע שהנושא הזה כבר נידון כמה פעמים באתר, אבל הייתי שמח להעלות שוב ולהבין מה התקדם.

אני מאוד רוצה לקנות את הזיג P365, עבורי, השילוב של המשקל ומספר הכדורים הוא לחלוטין נדיר.

אני יודע שבעבר היו בעיות אמינות ותקלות לא פשוטות, אבל עברו כמה שנים מאז. מה קרה עם זה? עדיין מתגלים בעיות בדגם?

ואם כן, איפה יתגלה הפגם? (אם נניח שאני יגלה רק תוך כדי מטווח - זה דבר נסבל, כי אני אדע שאם יצאתי מהמטווח עם נשק תקין אני שקט. אבל אם יכול פתאום באמצע החיים יתקלקל משהו ואני אסתובב עם נשק תקול - זה בלתי נסבל.)

אשמח לשמוע דעתכם, אני מתלבט מאוד (אחד המטווחים שדיברתי איתו ניסה להוריד אותי לגמרי מהעניין. אמר שפגש תקלות חמורות).

שאלת בונוס: ידוע לכם אם יש בארץ אפשרות לקנות מחסנית גדולה יותר עבורו? (אולי הרחבה ל15?)
סליקאי ארד
סליקאי ארד

Re: התייעצות לגבי רכישת זיג P365

על ידי שאלה קטנה.. » 01 יולי 2020, 05:58

טוב, עשיתי בעצמי קצת חיפוש באנגלית ברשת.

יש אתר שנקרא SIGTALK שבו דנים לגבי הנשקים של החברה, מעלים תלונות וכדומה. מצאתי שם אשכול של הרבה מגיבים שטוענים שהחל מייצור של יוני ואולי ספטמבר 2018 כבר אין בעיות בנשקים האלה, פרט לזה שאולי כדאי במעמד הקניה לבדוק שהכוונות אכן זוהרות בחושך.
הרבה מגיבים שם כותבים שהם קנו מתאריכי ייצור מאוחרים ולא חוו שום בעיות, חלקם אחרי אלפי כדורים.

https://sigtalk.com/p365/336856-p365-fixed.html

אז אני נוטה לתת אמוני בעניין.

קיימות בחו"ל מחסניות 15 כדורים לאקדח המדובר, אם כי אני לא יודע אם יש בארץ
סליקאי ארד
סליקאי ארד

על ידי גלוק 43 » 01 יולי 2020, 07:20

נכתב על ידי באחד השרשורים הקודמים
למיטב ידיעתי, הבאגים תוקנו ב״דור 3 ״, גם ביו- טיוב תמצא סרטונים המראים ש דור זה באופן עקרוני תקין. אישית היה לי דור 2 ( אפריל 2018), אשר לאחר 200 כדור נהרס קפיץ ההדק. היבואן המקומי, הגברים של רתע, החליף לי, ללא בעיות, ולקח אחריות מליאה עם שירות מעולה. לאחר הפרוצדורה הרגילה בבטפ, קיבלתי דור שלוש ( יצור פברואר 2019). עד עתה, ללא בעיות לאחר כמעט 1000 כדורים. גם מאחרים בסביבתי עם אקדח דור 3 , שיורים הרבה לא שמעתי טענות, אלא שבחים. זה מחייב אימון, כבכל כלי, אבל הייתי מגדירו כאקדח ״ עירוני״ נח להסלקה ולירי, לצורך הגנה עצמית.
גלוק 43
סליקאי ארד
סליקאי ארד

על ידי גלוק 43 » 01 יולי 2020, 07:24

להלן סירטון שהועלה כאן באחד השרשורים המראה בתמונות את ההבדלים בין שלושת הדורות. לפי מה שהצלחתי למצוא באינטרנט , יצור מהרבע האחרון של 2018 הוא דור 3.

הנה סרטון שמציג את השינויים בין ה"דורות" השונים של הזיג.
https://www.youtube.com/watch?v=tJEbvC58-ps
סליקאי ארד
סליקאי ארד

על ידי 23933 » 01 יולי 2020, 11:53

"איש את רעהו יעזרו ולאחיו יאמר חזק" מלבי"ם - באור הענין איש את רעהו יעזרו וחוץ מזה יאמר לאחיו חזק ג''כ אתה בעצמך ואל תסמך על העזר אך היה לבן חיל. ישעיה מא ו
סליקאי כסף
סליקאי כסף

על ידי spy » 01 יולי 2020, 12:11

האתגר המרכזי שתיתקל בו באקדח כזה (לאו דווקא זיג 365, אלא כל אקדח בגודל כזה) הוא בירי יעיל ומדויק.
אקדחים כה קטנים מחייבים אימון הרבה יותר רציני ומשמעותי על מנת להגיע למצב שזה לא צעצוע מגניב ומסכן סובבים, אלא כלי נשק יעיל. תמיד חשוב לזכור שכל כדור שלא פוגע במטרה מחוץ למטווח - עלול לפגוע במישהו שממש לא התכוונת לפגוע בו.
אז נכון, זה סופר מגניב כשיש אקדח קטן עם 10 כדורים, אבל צריך שתהיה מסוגל לפגוע עם האקדח הזה במטרה, ומהר, וגם מהסלקה עמוקה (אחרת, מה הטעם באקדח כזה?).
מדריך ירי
IDPA Safety Officer
רוצה אימון איכותי ולא יקר? https://idpa.org.il/2018/07/04/idpaisra ... #more-3051
סליקאי טיטניום
סליקאי טיטניום

על ידי שאלה קטנה.. » 01 יולי 2020, 16:36

spy כתב:האתגר המרכזי שתיתקל בו באקדח כזה (לאו דווקא זיג 365, אלא כל אקדח בגודל כזה) הוא בירי יעיל ומדויק.
אקדחים כה קטנים מחייבים אימון הרבה יותר רציני ומשמעותי על מנת להגיע למצב שזה לא צעצוע מגניב ומסכן סובבים, אלא כלי נשק יעיל. תמיד חשוב לזכור שכל כדור שלא פוגע במטרה מחוץ למטווח - עלול לפגוע במישהו שממש לא התכוונת לפגוע בו.
אז נכון, זה סופר מגניב כשיש אקדח קטן עם 10 כדורים, אבל צריך שתהיה מסוגל לפגוע עם האקדח הזה במטרה, ומהר, וגם מהסלקה עמוקה (אחרת, מה הטעם באקדח כזה?).

אני מסכים לגמרי, ומקווה להתאמן אבל אני רוצה להוסיף משהו,
לדעתי הדבר החשוב ביותר זה המודעות של האדם ליכולות שלו. אם אדם מבין מתי הוא יכול לפגוע ומתי לו, והוא יודע מראש באיזה תרחישים הוא יורה על מנת לפגוע ובאיזה הוא בשום פנים ואופן לא, אלא לכל היותר יורה באוויר - פתרנו את רוב הבעיה.
וזה נכון לכל רמות המקצועיות השונות - המודעות היא החלק החשוב ביותר.
באופן הזה גם מי שלא התאמן כמעט בכלל לא מהווה סכנה לסביבה שלו, כי הוא ישתמש רק בתרחיש שהוא יודע שהוא יכול להועיל.

תודה לכל העונים, עזרתם מאוד
סליקאי ארד
סליקאי ארד

על ידי ליאור45 » 02 יולי 2020, 06:14

קודם כל אני מקווה שתמיד תהיה שמח. החיים קצרים מדי בשביל "לשמוח ל".
לגבי ה-P365, קניתי 3 כאלה (האחרון מסוג XL) ומדובר באקדח אמין וקומפקטי שעושה את הדרוש ממנו. מסכים עם spy שהתענוג מתבטא יותר בנשיאה מאשר בירי. בכלים שהיו לי לא היו מעצורים, למעט ב-XL. אחרי הכדור הראשון הצינה לא ננעלה עד הסוף. אחרי שני כדורים ושימון, ההשחמה על גג הקנה יורדת והנעילה מתבצעת באופן הדיר ואמין. מאז, שקט נפשי. יש לציין שאני נושא את האקדח עם כוונת השלכה מסוג שילד RMSc כי אני בגיל של משקפי קריאה אבל לא משקפיים כל הזמן וה-P365XL מצטיין בין הכלים הקומפקטיים בהיבט זה.
לגבי מחסנית 15, קניתי אחת מארומה ארמס בפ"ת. היא נכנסת יפה לכיס הקטן של מכנסי ג'ינס או לפונדה מסוג SnagMag.
בהצלחה!

Be nice and polite to everyone and carry a loaded gun
סמל אישי של המשתמש
תרמתי למען הסליק
תרמתי למען הסליק

על ידי 23933 » 03 יולי 2020, 12:23

אחד היורים החברים ב-IDPA שעמו שוחחתי היום(יום שישי 3/7/20) באימון טכני של IDPA באשדוד, מחזיק סיג 365 וירה בו כ-2500 כדורים עם מעצור אחד בלבד.
והוא מאוד מרוצה ממנו
"איש את רעהו יעזרו ולאחיו יאמר חזק" מלבי"ם - באור הענין איש את רעהו יעזרו וחוץ מזה יאמר לאחיו חזק ג''כ אתה בעצמך ואל תסמך על העזר אך היה לבן חיל. ישעיה מא ו
סליקאי כסף
סליקאי כסף

מי מחובר
משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 24 אורחים