עוד פעם הילדים רבים

פורום האתר בעינייני נשק ותחמושת.

המנהלים: yoramhai, donduck, שרקן

Re: עוד פעם הילדים רבים

על ידי 23933 » 22 ינואר 2019, 21:59

yaronalush כתב:.
לאחרונה מתנהל מסע דה לגטימציה לפעילות חמוש מאומן ע"י מנהלי IDPA. המסע רווי בשקרים, הכפשות, דו פרצופיות ובעיקר ארס.
.
אנו משאירים את הבמה למלעיזים
את המהפכה שאנו מבצעים בתחום רואים בכל פינה. לא כל הקרדיט שלנו. יש רבים וטובים שיש להם חלק נכבד בזה.
בניגוד מוחלט לשקרים שמופצים עלינו,.

שקרים קל לספר. בסוף זה פשוט יגמר בתביעת דיבה.
ולכל המלעיזים ת .
הנביא ישעיהו כבר ניבא "מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו" ,
מיותר, קטנוני, ילדותי ובעיקר מאוד מאוד מטופש.
ירון

ירון היקר יש לך סימוכין לכל ההאשמות החמורות שכתבת ? א"כ נא הבא אותם . אני דווקא קראתי את כל הפוסטים וראיתי הרבה אמפתיה לפועלכם דווקא מצד אנשי idpa .ואני חושב שאתם עושים עבודה נהדרת אם כי היא יקרה מאוד כמעט פי 2 מ-idpa
אני תוהה לעצמי האם בעקבות השרשורים האחרונים והשיח הציבורי בעניין ,חלה ירידה במספר הנרשמים לחמוש מאומן ? משום שהפוסט שלך מבטא הרבה מרירות וכעס (על כלום)
דריכה על היבלת תתן את אותו הכאב לשני סוגי אנשים ועם כ"ז האחד מאוד יכעס ויגדף ואולי אף ישתמש באלימות והשני יחייך ויאמר לא נורא אני מבין שזה היה ללא כוונה . הראשון בדרך למשפט על עברות שעשה והשני בדרך למפעל הפיס לקבל את הפרס הראשון בלוטו שהוא זכה בו
"איש את רעהו יעזרו ולאחיו יאמר חזק" מלבי"ם - באור הענין איש את רעהו יעזרו וחוץ מזה יאמר לאחיו חזק ג''כ אתה בעצמך ואל תסמך על העזר אך היה לבן חיל. ישעיה מא ו
סליקאי זהב
סליקאי זהב

על ידי yaronalush » 23 ינואר 2019, 05:50

23933 כתב:
yaronalush כתב:.
לאחרונה מתנהל מסע דה לגטימציה לפעילות חמוש מאומן ע"י מנהלי IDPA. המסע רווי בשקרים, הכפשות, דו פרצופיות ובעיקר ארס.
.
אנו משאירים את הבמה למלעיזים
את המהפכה שאנו מבצעים בתחום רואים בכל פינה. לא כל הקרדיט שלנו. יש רבים וטובים שיש להם חלק נכבד בזה.
בניגוד מוחלט לשקרים שמופצים עלינו,.

שקרים קל לספר. בסוף זה פשוט יגמר בתביעת דיבה.
ולכל המלעיזים ת .
הנביא ישעיהו כבר ניבא "מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו" ,
מיותר, קטנוני, ילדותי ובעיקר מאוד מאוד מטופש.
ירון

ירון היקר יש לך סימוכין לכל ההאשמות החמורות שכתבת ? א"כ נא הבא אותם . אני דווקא קראתי את כל הפוסטים וראיתי הרבה אמפתיה לפועלכם דווקא מצד אנשי idpa .ואני חושב שאתם עושים עבודה נהדרת אם כי היא יקרה מאוד כמעט פי 2 מ-idpa
אני תוהה לעצמי האם בעקבות השרשורים האחרונים והשיח הציבורי בעניין ,חלה ירידה במספר הנרשמים לחמוש מאומן ? משום שהפוסט שלך מבטא הרבה מרירות וכעס (על כלום)
דריכה על היבלת תתן את אותו הכאב לשני סוגי אנשים ועם כ"ז האחד מאוד יכעס ויגדף ואולי אף ישתמש באלימות והשני יחייך ויאמר לא נורא אני מבין שזה היה ללא כוונה . הראשון בדרך למשפט על עברות שעשה והשני בדרך למפעל הפיס לקבל את הפרס הראשון בלוטו שהוא זכה בו

אני עומד אחרי כל מילה ומילה שכתבתי. הייתי מאוד מאוד עדין.
ובתשובה לשאלתך, כן יש סימוכין.
גרף הפעילות שלנו מראה עלתה מתמדת, כולל בחודשים האחרונים.
ולגבי המחיר, שוב, במסגרת האי דיוקים,
עלות הדרכה כולל תחמושת זהה בשתי המסגרות.
אגב, בניגוד לאחרים, אני לא מתחבא מאחורי פרופיל בדוי, לא בפייס ולא פה.
יום נפלא לכולם.
סליקאי ארד
סליקאי ארד

על ידי 23933 » 23 ינואר 2019, 18:17

קודם כל יישר כוחך על דיאלוג מכובד
ב. המשיכו לעלות וככל שיהיו יותר מתאמנים אנו בעזה"י נהיה באמת מכפילי כח
ג.לגבי עלות ההדרכה אתה צודק במידה ולא נרשמת למנוי שנתי אני התייחסתי למנוי שנתי ב-idpa ואדרבא תעשו גם אתם מנוי שנתי ותהיו תחרותיים עם idpa
אני אזרח פשוט לא מנהל ולא אלוף ולא מדריך ולא ולא ולא. כך שאין שום אינטרס ולא יחצנות בפרסום או אי פרסום פרטיי האישיים
"איש את רעהו יעזרו ולאחיו יאמר חזק" מלבי"ם - באור הענין איש את רעהו יעזרו וחוץ מזה יאמר לאחיו חזק ג''כ אתה בעצמך ואל תסמך על העזר אך היה לבן חיל. ישעיה מא ו
סליקאי זהב
סליקאי זהב

על ידי yoramhai » 23 ינואר 2019, 21:23

אני דווקא מאד שמח על השרשור הזה,
אם נסכים לא להתייחס ל"רעשי רקע", לשים את האמוציות בצד ולא להיכנס לתחרות "מי צודק"
או "מי טוב יותר" אז בעצם המשתתפים פה התייחסו למספר רבדים של מה שקורה בעולם שלנו, אם נדע להסתכל
על כל רובד בצבע הנכון, אז נוכל למפות את מפת ה"אינטרסים" של קהילת היורים ולנסות להגדיר מהו המכנה המשותף הרחב ביותר
שסביבו אפשר להתאחד על מנת לשרת את האינטרסים של כולם (בסופו של דבר לרובנו יש אינטרסים דומים).

1. רובנו מתאמנים, כל אחד ואחת במסגרת המתאימה לה ולו.
אני מכיר את הירי המעשי, מאד נוח לי וטוב לי שם. אמנם אני יורה במועדון גדול מאד אבל מצליח לזכות לזמן אימון איכותי, ליחס אישי
ולהתקדם וללמוד בכל פעם מחדש. חלק מקהילת היורים שלנו מאד תחרותיים והם הספורטאים האמיתיים במסגרת זו. חלק מאד נהנים
מהאפשרות לירות בתחרויות באירופה ולהתחכך עם יורים מהשורה הראשונה וחלקנו , כמוני, מגיעים על מנת להנות מהירי להנות מהאימון
ולשפר את המיומנויות בתפעול הנשק האישי.
ב- IPDA אני מניח שהמצב דומה והתפלגות היורים דומה להתפלגות של יורי ירי מעשי, נכון שהחוקה והתקנון שונים אבל בסופו של יום
ב-2 המסגרות מגיעים לתוצאות והישגים דומים אבל בדרך שונה. אינני מכיר עד תום את האימונים לכן אינני יכול להעיד על כמות המשתתפים
ועל ה"זרימה" במהלך האימון, לי אישית זה לא נוח להשתתף באימון של 4 שעות אבל אני סמוך ובטוח שרבים וטובים מאיתנו
מוצאים בזה יתרון.
חמוש מאומן - מסגרת אימונים די חדשה במקומותינו, אני יודע ושומע שהיורים מאד נהנים ומפיקים המון תועלת מהאימונים במסגרת הזו. אני רק יכול לקוות שזה לא עניין של אופנה ושכן יחזיקו מעמד ולא יגמר בקול ענות חלשה.
2. ציוד, תחמושת, כלי נשק וציוד היקפי:
ירי מעשי: מכיוון שאנחנו יורים כמות אדירה של תחמושת, יש רכישה מרוכזת דרך המועדונים ואנו נהנים ממחירי תחמושת הוגנים ונוחים.
נשק - ישנן הנחות מסויימות, לא בגלל היתך יורה בירי מעשי. ההנחות ניתנות דרך כל מיני מסגרות, לדוגמא תעודת חבר הסליק וכיו"ב.
ציוד- כל שאר הציוד, כולל מחסניות, חגורות, פאוצ'ים ונרתיקים נרכשים במחירים מלאים (שוב עם אותם ההנחות שהזכרתי) כאשר המועדונים לא עוסקים ברכישה מרוכזת או קבוצות רכישה, הכל נעשה באופן פרטי, איש איש לפי טעמו ועפ"י יכולותיו.
IPDA - יתקנו אותי אנשי IPDA אם אני טועה, וסליחה מראש אם אני מטעה, המצב דומה לירי מעשי. אני מניח שמחירי התחמושת, עלויות הכניסה למטווחים הם במחירים מוזלים כאשר כל שאר הציוד נרכש באופן פאטי, כל אחג על לפי טעמו עפ"י יכולותיו ולפי ההנחות או הדילים שמצליח חהשיג.
חמוש מאומן - (יסלח לי ירון אם אני טועה, גוראל אתה מוזמן להתייחס) בנוסף לאימונים של חמוש מאומן , בשונה מ-IPDA ומירי מעשי, דפי הפייסבוק מכילים לא מעט הצעות לרכישת פרטי ציוד שונים. חמוש מאומן מארגנים או ארגנו יריד מכירות שבו הוצע למכירה ציוד.
קרי, אם חוזרים ל"רבדים" אני מדברים על 3 מסגרות שמאפשרות לחברים להתאמן בצורה כזאת או אחרת כל אחת מהמסגרות מציעה מתודולוגיה אחרת אבל, אחת מהמסגרות עוסקת בצורה כזאת או אחרת גם בשיווק או במכירה.
רובד נוסף ושונה מיוצג ע"י העמותה, שכיוונה כשהוקמה לנסות ליצור לובי ולייצג אותנו, אוכלוסיית היורים, אל מול הרגולטור. פעם זה היה משרד הפנים ועכשיו הבט"פ. אני כותב מידיעה כי הייתי שותף לתהליך ההקמה, נכחתי בכל הפגישות שבהן נבחר היו"ר הראשון, עו"ד עמנואל וייזר שהתנדב לרשום אץ העמותה וכד'. חטעמי האישי וזאת דעתי בלבד נעשו מספר טעויות קריטיות שבגללן העמותה לא הצליחה להתרומם ולסחוף אחריה כמות מספקת של חברים שתוכל ליצור מנוף לחץ על הרגולטור. העמותה נשארה לדעתי כארגון nice to have.

פן אחר בכל הסיפור הזה הוא האתר שלנו, הסליק.
אני מטבעי מאמין בריצות למרחקים ארוכים, דבקות במטרה ובמקצועיות.
א. ריצה למרחקים ארוכים - הסליק הוקם הרבה לפני שידעתי מה זה קליבר ומה זה משבת והוא ימשיך להתקיים עוד זמן רב כי אמשיך להחזיק אותו גם אם אצטרך לבצע לו החייאה מדי פעם.
ב. דבקות במטרה - הסליק הוא מקור ידע בלתי נדלה ומהווה בעיני נכס לכל מי שצמא לאיפורמציה, למידע מקצועי בעולמות הנשק ובפרט עולם האקדחים ומה שקשור בו.
ג. מקצועיות - זהו המסר החשוב ביותר של האתר הזה לקוראיו, חבריו ומשתתפיו. הדברים נידונים פה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר ובד"כ באובייקטיביות וביושר.

מכל מקום מסקנתי הברורה היא שיש מקום לכל אחד מהמסגרות שהזכרתי, כל אחת בתחומה ובמקומה.

לבסוף,
אבקש להתנצל על הפוסט הארוך הזה ומקווה שלחלקכם תהיה הסבלנות לקרוא את השטויות שלי עד הסוף
מנהל הסליק
מנהל הסליק

על ידי yaronalush » 24 ינואר 2019, 19:22

yoramhai כתב:אני דווקא מאד שמח על השרשור הזה,
אם נסכים לא להתייחס ל"רעשי רקע", לשים את האמוציות בצד ולא להיכנס לתחרות "מי צודק"
או "מי טוב יותר" אז בעצם המשתתפים פה התייחסו למספר רבדים של מה שקורה בעולם שלנו, אם נדע להסתכל
על כל רובד בצבע הנכון, אז נוכל למפות את מפת ה"אינטרסים" של קהילת היורים ולנסות להגדיר מהו המכנה המשותף הרחב ביותר
שסביבו אפשר להתאחד על מנת לשרת את האינטרסים של כולם (בסופו של דבר לרובנו יש אינטרסים דומים).

אני מכיר את הירי המעשי, מאד נוח לי וטוב לי שם. אמנם אני יורה במועדון גדול מאד אבל מצליח לזכות לזמן אימון איכותי, ליחס אישי
ולהתקדם וללמוד בכל פעם מחדש. חלק מקהילת היורים שלנו מאד תחרותיים והם הספורטאים האמיתיים במסגרת זו. חלק מאד נהנים
מהאפשרות לירות בתחרויות באירופה ולהתחכך עם יורים מהשורה הראשונה וחלקנו , כמוני, מגיעים על מנת להנות מהירי להנות מהאימון
ב- IPDA אני מניח שהמצב דומה והתפלגות היורים דומה להתפלגות של יורי ירי מעשי, נכון שהחוקה והתקנון שונים אבל בסופו של יום
ב-2 המסגרות מגיעים לתוצאות והישגים דומים אבל בדרך שונה. אינני מכיר עד תום את האימונים לכן אינני יכול להעיד על כמות המשתתפים
ועל ה"זרימה" במהלך האימון, לי אישית זה לא נוח להשתתף באימון של 4 שעות אבל אני סמוך ובטוח שרבים וטובים מאיתנו
מוצאים בזה יתרון.
חמוש מאומן - מסגרת אימונים די חדשה במקומותינו, אני יודע ושומע שהיורים מאד נהנים ומפיקים המון תועלת מהאימונים במסגרת הזו. אני רק יכול לקוות שזה לא עניין של אופנה ושכן יחזיקו מעמד ולא יגמר בקול ענות חלשה.
ירי מעשי: מכיוון שאנחנו יורים כמות אדירה של תחמושת, יש רכישה מרוכזת דרך המועדונים ואנו נהנים ממחירי תחמושת הוגנים ונוחים.
נשק - ישנן הנחות מסויימות, לא בגלל היתך יורה בירי מעשי. ההנחות ניתנות דרך כל מיני מסגרות, לדוגמא תעודת חבר הסליק וכיו"ב.
ציוד- כל שאר הציוד, כולל מחסניות, חגורות, פאוצ'ים ונרתיקים נרכשים במחירים מלאים (שוב עם אותם ההנחות שהזכרתי) כאשר המועדונים לא עוסקים ברכישה מרוכזת או קבוצות רכישה, הכל נעשה באופן פרטי, איש איש לפי טעמו ועפ"י יכולותיו.
IPDA - יתקנו אותי אנשי IPDA אם אני טועה, וסליחה מראש אם אני מטעה, המצב דומה לירי מעשי. אני מניח שמחירי התחמושת, עלויות הכניסה למטווחים הם במחירים מוזלים כאשר כל שאר הציוד נרכש באופן פאטי, כל אחג על לפי טעמו עפ"י יכולותיו ולפי ההנחות או הדילים שמצליח חהשיג.
חמוש מאומן - (יסלח לי ירון אם אני טועה, גוראל אתה מוזמן להתייחס) בנוסף לאימונים של חמוש מאומן , בשונה מ-IPDA ומירי מעשי, דפי הפייסבוק מכילים לא מעט הצעות לרכישת פרטי ציוד שונים. חמוש מאומן מארגנים או ארגנו יריד מכירות שבו הוצע למכירה ציוד.
קרי, אם חוזרים ל"רבדים" אני מדברים על 3 מסגרות שמאפשרות לחברים להתאמן בצורה כזאת או אחרת כל אחת מהמסגרות מציעה מתודולוגיה אחרת אבל, אחת מהמסגרות עוסקת בצורה כזאת או אחרת גם בשיווק או במכירה.
רובד נוסף ושונה מיוצג ע"י העמותה, שכיוונה כשהוקמה לנסות ליצור לובי ולייצג אותנו, אוכלוסיית היורים, אל מול הרגולטור. פעם זה היה משרד הפנים ועכשיו הבט"פ. אני כותב מידיעה כי הייתי שותף לתהליך ההקמה, נכחתי בכל הפגישות שבהן נבחר היו"ר הראשון, עו"ד עמנואל וייזר שהתנדב לרשום אץ העמותה וכד'. חטעמי האישי וזאת דעתי בלבד נעשו מספר טעויות קריטיות שבגללן העמותה לא הצליחה להתרומם ולסחוף אחריה כמות מספקת של חברים שתוכל ליצור מנוף לחץ על הרגולטור. העמותה נשארה לדעתי כארגון nice to have.

א. ריצה למרחקים ארוכים - הסליק הוקם הרבה לפני שידעתי מה זה קליבר ומה זה משבת והוא ימשיך להתקיים עוד זמן רב כי אמשיך להחזיק אותו גם אם אצטרך לבצע לו החייאה מדי פעם.
ב. דבקות במטרה - הסליק הוא מקור ידע בלתי נדלה ומהווה בעיני נכס לכל מי שצמא לאיפורמציה, למידע מקצועי בעולמות הנשק ובפרט עולם האקדחים ומה שקשור בו.
ג. מקצועיות - זהו המסר החשוב ביותר של האתר הזה לקוראיו, חבריו ומשתתפיו. הדברים נידונים פה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר ובד"כ באובייקטיביות וביושר.

מכל מקום מסקנתי הברורה היא שיש מקום לכל אחד מהמסגרות שהזכרתי, כל אחת בתחומה ובמקומה.

לבסוף,
אבקש להתנצל על הפוסט הארוך הזה ומקווה שלחלקכם תהיה הסבלנות לקרוא את השטויות שלי עד הסוף

כל מילה בסלע.
סליקאי ארד
סליקאי ארד

על ידי Gunslinger » 25 ינואר 2019, 12:27

yoramhai כתב:אני דווקא מאד שמח על השרשור הזה,

מוצאים בזה יתרון.

לבסוף,

מטרת בפוסט היתה ונשארה למצוא נושא שיאחד את כל נושאי הנשק
הנושא הוא אזרח חמוש
סליקאי כסף
סליקאי כסף

על ידי יחזקאל מוסרי » 01 פברואר 2019, 16:28

Gunslinger כתב:מטרת בפוסט היתה ונשארה למצוא נושא שיאחד את כל נושאי הנשק
הנושא הוא אזרח חמוש

פחות הצליח לך
סליקאי ארד
סליקאי ארד

על ידי Gunslinger » 14 מרץ 2019, 18:37

ועד מועדון הצרכנות של המטווח האולימפי יבחר ב 04/04/19 בישיבה של כל חברי המועדון (4 חברי ועד).

כל מי שרוצה להיות חבר מועדון, יכול, אין עלויות ואין הגבלות,
זה לא מועדון ירי,
שולחים לסיגל פרטים מלאים למייל,
תוך שבוע מקבלים תעודה שאפשר להציג כבר בכמה בתי עסק
(בתחום הנשק, תחמושת, ציוד ואביזרים).
Sigal@n-r.org.il

מי שרוצה להגיש מועמדות כחבר ועד, יכול להגיע עד לתאריך ה 28/03/19 ב 20:00
או אז אפרסם את רשימת החברים שהגישו מועמדות, מהם תבחרו 4.

מטרת המועדון:
1. לרכז את הכח שלנו כציבור היורים,
2. לאפשר צמצום עלויות ל 1₪ לכדור בכל מטווח (לא רק באולימפי).
3. לאפשר כניסה לירי חופשי ללא עלויות (לא רק כפי שנהוג באולימפי).
4. לאפשר רכש ציוד ואביזרים במחירים שפויים בלי 250% רווח לכל יבואן.

את מטרות המועדון והכיוון יתווה הועד שיבחר,

משרד עו"ד כבירי, נבו, קידר בלום מוביל את המועדון, התקנון וכל הנושא המשפטי.

המטווח האולימפי יתווה את הפלטפורמה והכלים הנדרשים להשגת היעד.

כעת למטרה שאני הצבתי לחודש מרץ
500 חברים עד סוף החודש.
סליקאי כסף
סליקאי כסף

על ידי yoramhai » 18 מרץ 2019, 17:42

עדקרן כתב:
ArikB כתב:בסך הכל ויכוח מטומטם.
.

אז למה אתה חוזר לפה שוב ושוב? אנחנו מסתדרים לא רע גם בלי ציונים כאלה.

הוא חוזר לכאן פעם אחרי פעם כי מעניין פה ומותר להביע דעות מדעות שונות.
אכן השתמש במינוח מעליב משהו אבל נראה לי שהתכוון לויכוח ולא למתווכחים
מנהל הסליק
מנהל הסליק

על ידי עדקרן » 18 מרץ 2019, 17:46

yoramhai כתב:
עדקרן כתב:
ArikB כתב:בסך הכל ויכוח מטומטם.
.

אז למה אתה חוזר לפה שוב ושוב? אנחנו מסתדרים לא רע גם בלי ציונים כאלה.

הוא חוזר לכאן פעם אחרי פעם כי מעניין פה ומותר להביע דעות מדעות שונות.
אכן השתמש במינוח מעליב משהו אבל נראה לי שהתכוון לויכוח ולא למתווכחים

כל אחד וטעמו. אני חושב שאם אני מגיע לפורום ומקדיש זמן להגיב לחבר שכתב משהו, והוא עונה לי, כנראה שאני והוא חושבים שיש טעם לדון בנושא הזה.
אז לקרוא לזה "ויכוח מטומטם" זה בוודאי חוקי, אבל לא ממש לעניין.
IDPA Safety Officer
עורך האתר http://www.idpa.org.il
סמל אישי של המשתמש
סליקאי כסף
סליקאי כסף

על ידי yoramhai » 18 מרץ 2019, 17:48

צודק
מנהל הסליק
מנהל הסליק

על ידי 23933 » 18 מרץ 2019, 22:36

]כל אחד וטעמו. אני חושב שאם אני מגיע לפורום ומקדיש זמן להגיב לחבר שכתב משהו, והוא עונה לי, כנראה שאני והוא חושבים שיש טעם לדון בנושא הזה.
]
ג' הפעם אתה צודק ב-100$
סליקאי זהב
סליקאי זהב

על ידי Gunslinger » 23 מרץ 2019, 23:35

יש קצת ניצוצות של שלום
אפילו שהיו כמה סרטונים מצחיקים יותר או פחות
בקשר לפורים.
אבל בסוף אנשים הבינו שהמטרה משותפת היא האזרח החמוש .
סליקאי כסף
סליקאי כסף

על ידי carver » 24 מרץ 2019, 09:44

אולי תנעלו כבר את האשכול המעצבן הזה.
סמל אישי של המשתמש
סליקאי זהב
סליקאי זהב

על ידי Gunslinger » 24 מרץ 2019, 13:46

למה מעצבן ?
כי אכפת לי ולעוד אנשים