צריך כמה עצות מהחברים הוותיקים בנוגע לנשיאה

פורום האתר בעינייני נשק ותחמושת.

המנהלים: yoramhai, donduck, שרקן

צריך כמה עצות מהחברים הוותיקים בנוגע לנשיאה

על ידי buck » 28 יוני 2020, 09:06

אשמח לקבל ממכם עצות בנוגע להתנהלות נכונה וחכמה וחוקי כמובן.

נתחיל עם מילואים, אז במהלך היום הכלי עלי איך אתם מתנהלים שצריך לישון?
להשים אותו מתחת לכרית נשמע לא חכם במיוחד וגם לא בא בחשבון, לכן חשבתי אולי על נרתיק כתף למצב הזה השאלה כמה נח לישון עם דבר כזה?
איך מתנהלים שצריך ללכת להתקלח, לתת למישהו אחר להשגיח זה לא בא בחשבון אז חשבתי להשים אותו בתוך zipbag קשיח ייעודי אטום למים?

טיולים עם מסלולי מים, אני יודע שאפשר להשים אותו בתוך התיק בחלק אטום למים, אבל אז אם חלילה צריך אותו אני בבעיה.
נערך לאחרונה על ידי buck בתאריך 29 יוני 2020, 16:28, נערך פעם אחת בסך הכל.
סליקאי ארד
סליקאי ארד

Re: צריך כמה עצות מהחברים הוותיקים בנוגע לנשיאה

על ידי agabay » 28 יוני 2020, 16:54

משתנה מאדם לאדם, ולפי תנאים ושיקול דעת
במילואים - הנשק עליי, כשהולך להתקלח שם אותו בתיק שאני לוקח למקלחת, ושומר אותו בקשר עיין קרוב
בטיולים עם מיים - יש לי תיק אטום למים, מוותר על אופצית השליפה המהירה (ואם אני אגיע למקום מסוכן - כנראה שאבחר מראש להרטיב את האקדח ולשאת אותו עליי - הוא יורה גם אחרי טבילה במים)
בסוף כל דבר הוא שיקול של סיכון מול סיכוי - מה תעשה בטיול אופניים? מה תעשה ביציאה לפאב עם חברים (אני משאיר בכספת במקרה שאני מתכנן לשתות אפילו קצת)
בהצלחה
סליקאי כסף
סליקאי כסף

על ידי itamar » 29 יוני 2020, 16:16

הכלי צריך להיות עליך בכל מקום ובכל מצב, חוץ מהמקרים בהם הוא בכספת בבית או בהפקדה אצל סוחר נשק.

א.
אקסיומה:

כל אשכול בעל יותר מ-3 דפים יהפוך בסוף ל:
1. ויכוח על הקלר וגלוק או
2. מחירי תחמושת או
3. מדיניות משרד הפנים בנושא רישוי
תרמתי למען הסליק
תרמתי למען הסליק

על ידי buck » 29 יוני 2020, 16:28

itamar כתב:הכלי צריך להיות עליך בכל מקום ובכל מצב, חוץ מהמקרים בהם הוא בכספת בבית או בהפקדה אצל סוחר נשק.

א.

אני מבין את זה, השאלה איך אני עכשיו עושה את זה שאני במילואים וצריך לישון, להשים מתחת לכרית זה לא בא בחשבון (עדכנתי עכשיו את ההודעה המקורית כי ראיתי שלא כתבתי את זה).
וזה צריך להיות עלי אז איך מצד אחד אני דואג שהוא יהיה עלי ומצד שני דואג שזה יהיה מספיק נח לישון.
אני יודע שאני לא הראשון שמתמודד עם השאלה הזאת אז באתי לשמוע מאנשים עם ניסיון.

בסוף אני נושא נשק רק שנה, ויש פה אנשים עם ניסיון של 20 שנה ומעלה, אז באתי לשמוע מכם כדי ללמוד על התנהלות חכמה וחוקית.
סליקאי ארד
סליקאי ארד

על ידי itamar » 29 יוני 2020, 19:51

אתה צריך למצוא לכל מצב את הפיתרון שיהיה לך נח ובלבד שהנשק יהיה עליך.
לפעמים אתה תצטרך להתפשר על הנוחות שלך, כי זה כסף קטן לעומת הבלגן שיהיה לך אם הנשק יגנב.
במילואים הייתי ישן עם הנשק חגור על המותניים שלי בנרתיק חיצוני וחגורה רופפת.
למקלחת היה לי פאוץ' אטום למים עם שרוך שהייתי תולה עלי..
ובכלל נשיאת נשק זה משהו לא נח.
אם אתה חושש לקחת אותו למילואים, תפקיד בחנות.

א.
אקסיומה:

כל אשכול בעל יותר מ-3 דפים יהפוך בסוף ל:
1. ויכוח על הקלר וגלוק או
2. מחירי תחמושת או
3. מדיניות משרד הפנים בנושא רישוי
תרמתי למען הסליק
תרמתי למען הסליק

על ידי 23933 » 30 יוני 2020, 00:02

אם הנרתיק הוא איכותי גם בנוחות הנשיאה אזי אין כ"כ בעיה גם לישון איתו ,קרה לי מספר פעמים לא מבוטל שהלכתי לשון עם האקדח בנרתיק של חברת ביאנצ'י,אלןגייר ודומיהם. גם מתחת לכרית אפשרי ,מישהו שכתב לפני כשנתיים שנגנב לו מתחת לכרית והחזירו לו את הרשיון.
טיולים במים קח נרתיק נוח ומתאים וכנס איתו למים ,הייתי ברפטינג נהר הירדן וירדתי למים לאיזה עניין ולא קרה כלום לאקדח,במקלחת הכנס אותו לכיס המכנס ותלה אותם על וו בקרבתך עם השגחה תמידית שלך .
קרה לי מקרה בבגיר קרית גת שמדדתי מכנס ותליתי את המכנס שלי על מתלה שבתוכו האקדח ויצאתי מתא ההלבשה רק למרחק של חצי מטר.
"איש את רעהו יעזרו ולאחיו יאמר חזק" מלבי"ם - באור הענין איש את רעהו יעזרו וחוץ מזה יאמר לאחיו חזק ג''כ אתה בעצמך ואל תסמך על העזר אך היה לבן חיל. ישעיה מא ו
סליקאי זהב
סליקאי זהב

מי מחובר
משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד