סכיני lotar combat

פורום האתר בעינייני נשק ותחמושת.

המנהלים: yoramhai, שרקן, donduck

Re: סכיני lotar combat

על ידי jiminy_cricket » 03 נובמבר 2020, 00:34

eitan156 כתב:מבלי להתווכח עם אף אחד:סין מכילה מספר אזורי תעשייה וטווח היצרנים בה (באופן כללי, בלי להתייחס לסכינים) כ"כ רחב, שאני משוכנע שיש בסין לא מעט מפעלים שהן ברמת טייואן ואף יותר

איכות הייצור בסין של מוצרים שתהליך הייצור שלהם דורש ידע טכנולוגי מתקדם, פחותה (ובהרבה) מזו שבמפעלים המובילים במערב. זה נכון בצורה גורפת.
זה נכון לשוק הרכב/אופנוע/אירו-ספייס שאפילו לא מתחיל לדגדג את איכות הייצור במפעלי העולם החופשי.
זה נכון בשוק הצ’יפים/סמיקונדוקטורים.
זה נכון בשוק הטלפונים (אייפונים רק מורכבים בסין ואינם מיוצרים שם).
זה נכון בשוק סכיני איכות.
ועוד ועוד.

מאד ייתכן שכל זה ישתנה תוך 10-15 שנה, או יותר. אבל נכון להיום, סין היא עדיין עלי אקספרס.
M&P Shield M2.0
סמל אישי של המשתמש
סליקאי ארד
סליקאי ארד

על ידי rel » 03 נובמבר 2020, 01:53

נהניתי מהתשובה
תודה על הידע
אם אפשר לשאול איפה sog ממוקמים על סולם האיכות יחסית לכל החברות שרשמתי קודם(בלהב קבוע ובמתקפל)?
תודה
סליקאי כסף
סליקאי כסף

על ידי itamar » 03 נובמבר 2020, 09:21

מאד ייתכן שכל זה ישתנה תוך 10-15 שנה, או יותר. אבל נכון להיום, סין היא עדיין עלי אקספרס.

העולם של היום שונה בהרבה ממה שהיה.
בניגוד למה שהיה לפני 20 שנה, זה עולם של oem.
הוא מתמקד היום בכמה חברות גדולות שמייצרות רכיבים וכולם סוחרים עם כולם ומרכיבים מהם מוצרים.
עד לפני כמה שנים אפל קנו מסמסונג את המסכים עבור האייפונים שלהם.
בתעשיית הרכב זה בכלל נפוץ. לפעמים חלקים בודדים ולפעמים מכלולים שלמים כמו מחשב או גיר.

לגבי סכינים, אני לא רואה מה הבעייה לייצר סכינים טובות בסין. לא בנצ'מייד ולא קולד סטיל יוצקים את הפלדות שלהם. גם לא ויקטור אינוקס השווצריים.
כולם קונים את הלוחות/גלילים של החומר באותו מקום. חותכים על ידי הטבעה לצורה הרצויה, לפעמים עושים איזה תהליך טרמי, משחיזים ומחברים לקת. שגם את חומר הגלם שלה קונים מ3m או דופונט.

הכל כאמור זה עניין של עלויות.

לגבי סכינים, ההעדפה שלי היא פלדות טיפה יותר רכות ולא פלדות על מפונפנות מכמה סיבות:
1. קשה מאד להשחיז את כל הפלדות הקשות האלה. צריך מליון סוגים של אבן משחזת, יהלום וכו.. אני מעדיף משהו שניתן להשחיז בכל מקום. אז הלהב נהייה קהה..אני משפשף אותו כמה פעמים על אבן וממשיך לעבוד.

2.פלדות קשות מן הסתם יותר שבירות. אני מעדיף שהלהב יתעקם טיפה ותישאר לי עדיין סכין שמישה ביד מאשר שהלהב ישבר.

א.
אקסיומה:

כל אשכול בעל יותר מ-3 דפים יהפוך בסוף ל:
1. ויכוח על הקלר וגלוק או
2. מחירי תחמושת או
3. מדיניות משרד הפנים בנושא רישוי
תרמתי למען הסליק
תרמתי למען הסליק

על ידי jiminy_cricket » 06 נובמבר 2020, 00:23

rel כתב:נהניתי מהתשובה
תודה על הידע
אם אפשר לשאול איפה sog ממוקמים על סולם האיכות יחסית לכל החברות שרשמתי קודם(בלהב קבוע ובמתקפל)?
תודה

אם אתה מחפש סכין מתקפלת איכותית, הייתי מדלג על sog.
אם אתה מעוניין ב-fixed blade גדול, יש להם כמה דגמים מוצלחים.
M&P Shield M2.0
סמל אישי של המשתמש
סליקאי ארד
סליקאי ארד

הקודם

מי מחובר
משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 23 אורחים