המלצה לקנית גלוק 19 ישן במחיר מציאה-התייעצות קטנה חברים

פורום זה ישמש לכל הקשור לעזרה הדדית בין חברי האתר, לחיפוש או הצעת עבודה, להצעת או קבלת עזרה, לאיתור מידע או סיוע מכל סוג שהוא.
פורום זה אינו מיועד למשלוח בדיחות!

המלצה לקנית גלוק 19 ישן במחיר מציאה-התייעצות קטנה חברים

על ידי Matan5 » 19 נובמבר 2015, 00:29

שלום חברים.

לאחרונה מצאתי ב''ה חבר נחמד שרוצה למכור גלוק 19 במחיר ממש מציאה לימינו (באיזור ה2000)
הקטצ' פה למחיר הוא שכנראה מדובר בגלוק דור 1 או 2. מתחילת שנות ה-90, היה מתוחזק היטב אצל איש משטרה ובאיזור 2009 מכר אותו לבן אדם שממנו אני מתכוון לקנות.
שומש בעיקר לחידושי רישיון ולא היו לו בעיות כלשהם.

לפני כשנה וחצי החבר לקח אותו למטווח לבדיקת נשק שהוא המליץ אותו לקחת אותו למעבדת נשק, המעבדה החליפה לו כמה חלקים שם, קפיץ, שיניים, כוונות. בעבודה של כמה מאות שקלים. והיום עובד מעולה.

החבר בן אדם מאוד אמין. שאלתי הפשוטה, אפשר להיות רגוע בנוגע לאקדח או שזה אקדח ישן מדי.
יש לציין שממש לא מעניין אותי להשקיע בגלוק 19 חדש דור 4, ואני צריך נשק בעיקר להגנה עצמית ולמטוחים מדי פעם. זה גם מאוד נכנס בתקציב שלי.

חשוב לי לסגור איתו מהר כי הצעות כאלה נחטפות מהר. כמו כן כמובן שהקניה מותנית בבדיקת נשק במטווח שבמידה ויגיד משו רע על האקדח העסקה תתבטל כנראה

תודה רבה חברים
סליקאי ארד
סליקאי ארד

Re: המלצה לקנית גלוק 19 ישן במחיר מציאה-התייעצות קטנה חברים

על ידי argra11 » 19 נובמבר 2015, 11:43

פוסט ישן שיתן לך אינפורמציה כדי להבין לאן אתה הולך:

viewtopic.php?f=1&t=13732
==============================
הַלְלוּ אֶת ה', כָּל-גּוֹיִם; שַׁבְּחוּהוּ, כָּל-הָאֻמִּים.
כִּי גָבַר עָלֵינוּ, חַסְדּוֹ; וֶאֱמֶת-ה' לְעוֹלָם;
הַלְלוּ-יָהּ
==============================
GLOCK 26
סמל אישי של המשתמש
תרמתי למען הסליק
תרמתי למען הסליק

Re: המלצה לקנית גלוק 19 ישן במחיר מציאה-התייעצות קטנה חברים

על ידי spy » 21 נובמבר 2015, 11:35

ככל שאני יודע, אין בארץ גלוקים מדור 1.
אין שום בעיה לקנות גלוק מדור 2. זה אקדח שבקלות ובשול ניתן להחליף לו את כל החלקים הפנימיים ואין בעיית זמינות לחלפים. רק צריך לשים לב שלא כל החלפים של דור 3 מתאימים לדור 2, לדוגמא - גשר הדק של דור 3 שונה מעט, עלול לגרום לתופעות של ירי אוטומטי בהרכבה באקדחי דור 2.
המגבלה היחידה - אין מסילת אביזרים. קרי - לא ניתן להרכיב פנס, לא ניתן להכניס לערכות כגון רוני או KPOS. יש לנו בבית שני גלוקים - של אשתי - דור 2 משנת 95, שלי - דור 2.5 משנת 99. שניהם יורים ללא כל בעיה. שלה - כ-100 כדורים בשנה, שלי - מעל 200 כדורים בחודש.
מדריך ירי
IDPA Safety Officer
רוצה אימון איכותי ולא יקר? https://idpa.org.il/faq/
סליקאי טיטניום
סליקאי טיטניום

מי מחובר
משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד