רכישת אקדח המופקד במשטרה

פורום זה ישמש לכל הקשור לעזרה הדדית בין חברי האתר, לחיפוש או הצעת עבודה, להצעת או קבלת עזרה, לאיתור מידע או סיוע מכל סוג שהוא.
פורום זה אינו מיועד למשלוח בדיחות!

רכישת אקדח המופקד במשטרה

על ידי IPI » 11 אפריל 2018, 20:33

שלום סליקאים יקרים,
קודם כל, קלישאתי ככל שזה יקרא - תודה.
כקורא מן הצד, אתה מעניינים, מצחיקים, שנונים, מקצועיים ומקצוענים. חד משמעית, מעניין פה.

ועכשיו לשאלות תם. בשעה טובה, אני מחזיק באישור עקרוני של הבט"פ היעיל. לאחר עבודת מחקר מעמיקה, לימוד מעמיק של התחום וחיפוש מעמיק, מצאתי אקדח המופקד במשטרה, אשר בעליו אינו יכול להחזיק בו עוד. המוכר, ניחשתם נכון, מעוניין למכור לי אותו בעבור סכום הוגן וזול מן הסכומים של כלים אחרים מסוג זה.

והרי השאלות:
1. מה הפרוצדורה. האם עלי להגיע בצוותא עם המוכר החביב לפגישה עם הפקיד בבט"פ, ובכלל מה שלבי הרכישה (ע"ע, מה הלו"ז)?

2. שוחחתי עם השוטר מתחנת המשטרה הרלוונטית, אשר סירב בכל תוקף (וממש לא בנימוס) לאפשר לי לראות ו/או לבדוק את אשר חשקה נפשי וסירב בכל תוקף לספר לי על הכלי ו/או לקחת אותו אל ידיו ו/או לתאר לי את מצבו. במילים אחרות, פשוט סירב. מהיכרותי איתכם, התגובה הראשונה בשירשור תבהיר לי כי אני קונה "חתול בשק", אולם אודה לתגובות ענייניות, מניסיונכם, האם יש פעולות נוספות שביכולתי לבצע?

3. נחרדתי לקרוא תכתובת מלפני כמעט עשור, לפיה חלקיהם של נשקים המפקדים במשטרה נקצרים ובמקומם מושתלים חלקים בלויים, ישנים, אשר לעיתים כלל אינם מתאימים. האם מישהו מהחברים הנכבדים יודע היום (לאור התנסות - חיובית או שלילית), תקופה ארוכה אחרי התכתובת ההיא, להרחיב בנושא?

תודה מראש.
IPI
סליקאי ארד
סליקאי ארד

Re: רכישת אקדח המופקד במשטרה

על ידי ניר ל » 12 אפריל 2018, 19:04

https://www.gov.il/BlobFolder/service/s ... epri_0.pdf

תדפיס ותחתים את המוכר על שטר המכר,
צלם את אישור ההפקדה שקיבל מהמשטרה,
חתימת רופא משפחה שלך,
אישור אימון באקדח דומה ממטווח - תסביר במטווח את המצב ושיאשרו לך אח״כ תקינות וכו׳ כשתשחרר מהמשטרה.
לא צריך להגיע לפקיד עם המוכר.

לא יגעו באקדח ואין לך מה לדאוג, זה רכוש פרטי ואוי לשוטר שיחבל בו.
מקווה שהמוכר שמר אצלו את המחסניות. תדאג לקבל גם אישור לרכישת תחמושת מפקיד הרישוי.
סליקאי טיטניום
סליקאי טיטניום

Re: רכישת אקדח המופקד במשטרה

על ידי IPI » 12 אפריל 2018, 19:27

תודה רבה ניר. מעריך מאוד.
סליקאי ארד
סליקאי ארד

מי מחובר
משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד