דיון לאיסוף מידע על Glock 26

פורום זה מכיל ביקורות אודות אקדחים וציוד, נשמח לקבל חוות דעת מנומקות על מגוון המוצרים המוצגים בפורום, החומר יערך ויעלה כסקירה מקיפה במדור "הנשקיה" של האתר.

מנהל: Digo

דיון לאיסוף מידע על Glock 26

על ידי Digo » 30 מרץ 2017, 16:43

פק"ל מאפיינים אליו מומלץ להתייחס:
- תיאור כללי: קטגוריה, ייעוד, מנגנון, אבטחות, קשר לדורות קודמים.
- יתרונות
- חסרונות
- תמיכה בשוק הישראלי: יבואן, חלפים, שיפורים, אביזרים.
- מה בערכה + טווח מחירים
- קישורים: אתר יצרן, דף בויקפדיה וכו'.

אנחנו בשוונג של משפחת גלוק. נסיים עם הדגמים הנפוצים, ובעתיד נגיע גם לאקזוטיים...
"וענייני המלחמות, אי אפשר היה כלל, בשעה שהשכנים כולם היו זאבי ערב ממש, שרק ישראל לא יילחם, שאז היו מתקבצים כולם ומכלים ח"ו את שאריתם..."
--
CZ P-07
סמל אישי של המשתמש
סליקאי זהב
סליקאי זהב

Re: דיון לאיסוף מידע על Glock 26

על ידי בועז יפה » 12 מרץ 2018, 17:26

יש מצב לעשות את הסקירה הזאת? אני לפני קנייה ראשונה של אקדח ומנסה להתמצה. כרגע אני בהתלבטות בין ה-Glock 19 וה-26.
אשמח לסקירה כזאת!

תודה,
בועז
סליקאי ארד
סליקאי ארד

על ידי Digo » 12 יוני 2018, 23:51

אני די וויתרתי על הפורמט של איסוף סקירות מאנשים אחרים.
כרגע אני כותב בקצב שלי סקירות על כלים שונים. מדבר עם אנשים ומנסה את הכלים שלהם. מתרשם בעצמי, וכותב.
אחרי שיהיה לי מאגר מכובד של סקירות, נפרסם בע"ה, ואז החברים הנרגשים ימהרו להצביע על כל טעות שלדעתם יש בסקירה. וככה נהפוך את העניין לחוכמת המונים. המתנה לכתיבת סקירות באופן עצמאי ע"י החברים היא ארוכה ומתישה. כולם פה בשביל התחביב, וקצב הכתיבה בהתאם...

מה גם שנעדרתי מהאתר לזמן רב. כמו שאתה רואה, אני עונה רק עכשיו להודעה מלפני שלושה חודשים...
קנית בסוף?
"וענייני המלחמות, אי אפשר היה כלל, בשעה שהשכנים כולם היו זאבי ערב ממש, שרק ישראל לא יילחם, שאז היו מתקבצים כולם ומכלים ח"ו את שאריתם..."
--
CZ P-07
סמל אישי של המשתמש
סליקאי זהב
סליקאי זהב

על ידי spy » 04 דצמבר 2018, 17:50

בעבר היה לי גלוק 26.
היתרון היחיד שלו - הוא יכול לקבל מחסניות של הגלוקים הגדולים. מעבר לכך, לא רואה שום סיבה אימיתית לקנות אותו.
מי שמחפש הסלקה עמוקה - גלוק 43 שם את 26 בכיס הקטן (תרתי משמע). רוב האנשים בהחלט יכולים להסתפק בגלוק 19, להסליק אותו ברמה טובה ולקבל אקדח הרבה יותר נוח לירי.
מדריך ירי
IDPA Safety Officer
רוצה אימון איכותי ולא יקר? https://idpa.org.il/faq/
סליקאי טיטניום
סליקאי טיטניום

מי מחובר
משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד