דבק לקיבוע ברגים באקדח

פורום האתר בעינייני נשק ותחמושת.

המנהלים: yoramhai, שרקן, donduck

דבק לקיבוע ברגים באקדח

על ידי 23933 » 03 אפריל 2021, 21:45

ב"ה רכשתי כוונות השלכה של סימור במחיר מצחיק ,דא עקא לאחר הקיבוע והאיפוס (ממרחק 50 מטר),ולאחר ירי של 300 כדור, הברגים של הכוונת התרופפו מהרתע . הבנתי שעליי לקבע את הברגים .
מספר חברים המליצו לי על דבק לוקטייט 270 ,אבל לאחר נבירה וחיפוש התברר שדבק זה הינו לצמיתות והאפשרות היחידה לשחרר אותו היא ע"י חמום עד ל-250 C ,והלוקטייט 243 שהוא חוזק בנוני מתאים לפתיחה בכלים סטנדרטיים , והשאלה האם הוא יהיה עמיד לזעזועים של ירי ?
מה דעת החברים בסליק בעניין באופן כללי , האם יש סוג אחר של דבק/קיבוע וכו'
תודה
נערך לאחרונה על ידי 23933 בתאריך 03 אפריל 2021, 22:55, נערך פעם אחת בסך הכל.
"איש את רעהו יעזרו ולאחיו יאמר חזק" מלבי"ם - באור הענין איש את רעהו יעזרו וחוץ מזה יאמר לאחיו חזק ג''כ אתה בעצמך ואל תסמך על העזר אך היה לבן חיל. ישעיה מא ו
סליקאי זהב
סליקאי זהב

Re: דבק לקיבוע ברגים באקדח

על ידי itamar » 03 אפריל 2021, 22:02

תנסה ותראה.
עדיף דבק שישתחרר עם הזמן מאשר אחד כזה שישבור לך ברגים.
מקסימום תחדש מדי פעם.

א.
אקסיומה:

כל אשכול בעל יותר מ-3 דפים יהפוך בסוף ל:
1. ויכוח על הקלר וגלוק או
2. מחירי תחמושת או
3. מדיניות משרד הפנים בנושא רישוי
תרמתי למען הסליק
תרמתי למען הסליק

על ידי ליאור45 » 04 אפריל 2021, 08:13

לכוונות השלכה אני משתמש בלוקטייט 242 (כחול).
בהצלחה!

Be nice and polite to everyone and carry a loaded gun
סמל אישי של המשתמש
תרמתי למען הסליק
תרמתי למען הסליק

על ידי 23933 » 04 אפריל 2021, 19:36

קודם כל יישר כח לחברים על העצות , החלטתי ללכת על 243 כעצת איתמר וליאור ,אבל המחיר עבור 10 מ"ל שאני צריך רק 2 טיפות קצת הרתיע אותי.והמוכר יעץ לי ללכת למטווח יתכן ויש להם .
ואכן נגשתי לש.פ מטווחים אשדוד ,ויש שם בחור בשם שחר שלא רק הביע נכונות לסייע לי אלא אף נתן לי את זה בהשאלה על מנת שאני אבצע ]ניקוי ועבודה יסודית בבית[/ אולם הלוקטייט שהוא הביא לי הוא דגם 222 שהינו יותר חלש מ-243, נקווה שאכן ההדבקה עם הניקוי היסודי יועילו לזמן ארוך ,ובמקביל הזמנתי מאליאקספרס את התואם של 243 שעל פי ההמלצות הוא לא נופל בחוזקו מהמקורי וזול ממנו בכ-80%.
https://he.aliexpress.com/item/40006285 ... 315392%235
אעדכן בע"ה בהמשך
"איש את רעהו יעזרו ולאחיו יאמר חזק" מלבי"ם - באור הענין איש את רעהו יעזרו וחוץ מזה יאמר לאחיו חזק ג''כ אתה בעצמך ואל תסמך על העזר אך היה לבן חיל. ישעיה מא ו
סליקאי זהב
סליקאי זהב

על ידי ramdishon » 06 אפריל 2021, 13:50

הבעיה עם מוצרים מעלי אקספרס היא שהקשר בין המפרט שלהם לאמת רופף למדי. לעומת זאת, המפרט של המוצר המקורי מדויק מאד. לדוגמה, בפנסים הם מציינים עוצמת הארה של אלפי לומנים- הגזמה פראית. ראה לדוגמה פנסים של מגלייט, שאצלם המפרט הוא אמיתי. אני ממליץ ליישם ניסיונית את הסיני על תבריג אחר ולבדוק את האפשרות לפתוח אותו.
רם
"לא למען המית נתון הנשק בידינו, אלא כדי לשמור על החיים." (יצחק שדה).
סמל אישי של המשתמש
סליקאי זהב
סליקאי זהב

על ידי itamar » 06 אפריל 2021, 14:05

ramdishon כתב:הבעיה עם מוצרים מעלי אקספרס היא שהקשר בין המפרט שלהם לאמת רופף למדי. לעומת זאת, המפרט של המוצר המקורי מדויק מאד. לדוגמה, בפנסים הם מציינים עוצמת הארה של אלפי לומנים- הגזמה פראית. ראה לדוגמה פנסים של מגלייט, שאצלם המפרט הוא אמיתי. אני ממליץ ליישם ניסיונית את הסיני על תבריג אחר ולבדוק את האפשרות לפתוח אותו.

צודק לגמרי, חלק מהמוצרים הם לא בטיחותיים עד כדי מסוכנים.

א.
אקסיומה:

כל אשכול בעל יותר מ-3 דפים יהפוך בסוף ל:
1. ויכוח על הקלר וגלוק או
2. מחירי תחמושת או
3. מדיניות משרד הפנים בנושא רישוי
תרמתי למען הסליק
תרמתי למען הסליק

על ידי 23933 » 06 אפריל 2021, 19:45

אין ספק שהבדיקה תתבצע, והנכתב בסיפא של הפוסט מתייחס גם לזה. בכל אופן תודה על ההתייחסות לנקודה זו
סליקאי זהב
סליקאי זהב

על ידי ניר ל » 16 אפריל 2021, 11:23

אתה עם גלוק MOS או רגיל ? הדיבור הוא שמתאמי האופטיקה של המוס הם לא מוצלחים מבחינת עמידות ועומק ההברגות, תעדכן איך הולך.
סליקאי טיטניום
סליקאי טיטניום

על ידי 23933 » 19 אפריל 2021, 17:49

אני עם MOS, ה-RD שלי לבינתיים הוא סימור דור 1 במחיר הוגן , אחד המתאמים אכן התאים לסימור אך הברגים של הסימור היו ארוכים בכ-2 מ"מ , חתכתי עם דיסק בעדינות את הבורג והכוונת קובעה למקומה בשעטו"מ .
יש לציין שפס הפלדה במיקום הכוונת שהוצא, שוקל כ-40 גרם ואילו המתאם שוקל כ-20 גרם .
עוד נקודה יש לקחת בחשבון שבמהלך הסחיטה של ההדק ישנו חיכוך בין גשר ההדק לבין גשר עצר מחלק של צד ימין , שבוודאות גורם לחוסר רכות בהדק ,ואכן עם דרמל ראש אבן השחזה, הורדתי כשליש מעוביו של גשר עצר המחלק (לא נגעתי כהוא זה בגשר ההדק)בנקודת המפגש בין שניהם, והבעיה נפתרה .
סליקאי זהב
סליקאי זהב

מי מחובר
משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 32 אורחים