התאמה של נרתיק קיידקס קשיח

פורום האתר בעינייני נשק ותחמושת.

המנהלים: yoramhai, donduck, שרקן

התאמה של נרתיק קיידקס קשיח

על ידי שאלה קטנה.. » 26 ינואר 2021, 10:06

קניתי נרתיק קיידקס של חברת פרונטליין, כמעט הכי מינימלי שיש, מגיע רק עד קצת אחרי בית ההדק, ויש לו בקצה העליון עיקול כזה, מה שמגדיל את העובי מאוד, והופך אותו ללא נוח כ"כ בהרבה זוגות מכנסיים.
ראיתי ביוטיוב הרבה סרטונים שפשוט מחממים אותו עם מייבש שיער ולוחצים בעדינות להתאמה, רק שאני חושש שהפלסטיק שממנו עשוי הנרתיק שלי עבה בהרבה, ולא חושב שזה יצליח.
מה המומחים פה ממליצים? לנסות עם מייבש שיער לכמה דקות? או לחמם בדרך אחרת? או בכלל לא לגעת ולשנות את הנרתיק המקורי (כי יש איזו סיבה לעיקול הזה, ולא יהיה יותר נוח אחרי יישור)?

תודה רבה
סליקאי ארד
סליקאי ארד

Re: התאמה של נרתיק קיידקס קשיח

על ידי Boltik » 26 ינואר 2021, 12:49

תמונה אחת שווה אלף מילים.
Heavy is good...heavy is reliable.
If it doesnt work,you can always hit with it.
סמל אישי של המשתמש
סליקאי זהב
סליקאי זהב

Re: התאמה של נרתיק קיידקס קשיח

על ידי שאלה קטנה.. » 26 ינואר 2021, 15:03

שאלה קטנה.. כתב:קניתי נרתיק קיידקס של חברת פרונטליין, כמעט הכי מינימלי שיש, מגיע רק עד קצת אחרי בית ההדק, ויש לו בקצה העליון עיקול כזה, מה שמגדיל את העובי מאוד, והופך אותו ללא נוח כ"כ בהרבה זוגות מכנסיים.
ראיתי ביוטיוב הרבה סרטונים שפשוט מחממים אותו עם מייבש שיער ולוחצים בעדינות להתאמה, רק שאני חושש שהפלסטיק שממנו עשוי הנרתיק שלי עבה בהרבה, ולא חושב שזה יצליח.
מה המומחים פה ממליצים? לנסות עם מייבש שיער לכמה דקות? או לחמם בדרך אחרת? או בכלל לא לגעת ולשנות את הנרתיק המקורי (כי יש איזו סיבה לעיקול הזה, ולא יהיה יותר נוח אחרי יישור)?

תודה רבה

בנתיים פשוט ניסיתי שוב, ואכן עם מייבש שיער והרבה סבלנות הפלסטיק היה מוכן להתכופף.
חממתי אותו בלי האקדח בפנים, ואז אחרי שהתחמם כראוי הכנסתי את האקדח פנימה ויישרתי עליו את הפלסטיק.
תודה בכל מקרה
סליקאי ארד
סליקאי ארד

מי מחובר
משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד