בחירת אקדח

פורום האתר בעינייני נשק ותחמושת.

המנהלים: yoramhai, donduck, שרקן

בחירת אקדח

על ידי Wild-men » 27 מאי 2021, 04:24

#
נערך לאחרונה על ידי Wild-men בתאריך 05 דצמבר 2021, 18:35, נערך פעם אחת בסך הכל.
סליקאי ארד
סליקאי ארד

Re: בחירת אקדח

על ידי ניר ל » 27 מאי 2021, 07:43

אקדח 0.22 טוטו , יתן לך את אותה תחושת בטחון כמו נשר המדבר 44 מאגנום. לגבי הוראות פתיחה באש לאזרח - אז זהו שאין כאלה. האקדח מיועד לנשיאה וכל מה שתעשה איתו מעבר - יתכן ותיאלץ לתת על כך דין וחשבון. את זה אתה כבר יודע.

אם האקדח נועד לשיפור תחושת הבטחון שלך, אז 380 (9 קצר) בהחלט מספק, עושה רעש, קטלני במידה מספקת אם חלילה תיאלץ, הכי חשוב - נשלט בירי משמעותית יותר טוב בגלל עצמת התחמושת הנמוכה יותר ועל כן מתאים יותר ליורים לא מיומנים. לא ידוע לי על בעיות הזנה גורפות, חשוב מן הסתם לבחור אקדח שמתוכנן נכון לירות תחמושת כזאת.

לגבי הסלקה - קיימים כאמור מגוון אקדחים שיורים תחמושת 9X19 שנוחים להסלקה ונשיאה באותה מידה ואז אתה נהנה מתחמושת זמינה יותר ויעילה יותר, המחיר הוא ברתע מורגש משמעותית שיקשה עליך לשלוט באקדח בירי רציף ודורש יותר אימון ומיומנות.
אחרי שתקבל את האישור המותנה לרכישת אקדח, גש לבית מסחר בעל מטווח ונסה את שני סוגי התחמושת. אם לא תמצא שיש הבדל שמשמעותי לך - לך על הארוך.
סליקאי טיטניום
סליקאי טיטניום

על ידי 23933 » 27 מאי 2021, 21:02

ציטוט
"סיפורו של בני סלמן הוא סיפור הלינץ' שאולי לא שמעתם עליו מעולם. הוא מאושפז כשבועיים בביה"ח, לאחר שהותקף בידי פורעים ערבים בחיפה. היום ממיטתו בבית החולים רמב"ם שחזר לכלי התקשורת את סיפור התקיפה המחרידה.

"הייתי אצל אמי בשכונת נווה דויד בחיפה. והטעות שלי הייתה שהלכתי ברגל", סיפר בראיון לבן כספית וינון מגל ברדיו '103fm' והמשיך, "רציתי לברוח מהמקום, אבל הם קלטו אותי והתנפלו עליי. כנראה עם מוטות".

"אחרי המכה הראשונה התמוטטתי. לא הרגשתי את המכות רק המתנתי למות. לא ראיתי שוטר אחד. הם גלגלו אותי ואמרו - עזבו אותו - הוא מת. התעוררתי וגררתי את עצמי לדלת. לא ראיתי כלום. הפנים היו מכוסות דם. דפקתי על דלת וביקשתי עזרה", הוסיף.

לאחר מכן שיתף במצבו הרפואי: "אני אחרי ניתוח שבו קיבעו לי את הלסת עם ברגים. שברו לי את הלסת, האף והצלעות. לא יכול לדבר, לאכול, לנשום, הפה שלי חתוך".

"לא מרגיש פה ביטחון. מטר מהבית שלי זה קרה. אז מה אני אמור להרגיש. לא יודע אם אחזור לגור פה. אין לי ביטחון. אם היה לי אקדח הייתי חי אבל בבית המשפט", סיכם"
סוף ציטוט
לך על אקדח 9*19 רגיל סאב קומפקט עם 8 כדורים ומעלה, ,אבל דגמים כאלו שהחלקי חילוף שלהם זמינים בכל החנויות בארץ ,
לדוגמא: גלוק 43, סמיט שילד אקדח מצוין, סיג 365, אקדחים בקבוצת הסאבקומפקט שמאוד נפוצים.
דרך אגב כדור ה-9*19 הינו גם יותר זול מהקצר
"איש את רעהו יעזרו ולאחיו יאמר חזק" מלבי"ם - באור הענין איש את רעהו יעזרו וחוץ מזה יאמר לאחיו חזק ג''כ אתה בעצמך ואל תסמך על העזר אך היה לבן חיל. ישעיה מא ו
סליקאי זהב
סליקאי זהב

על ידי שאלה קטנה.. » 27 מאי 2021, 21:23

ממליץ בחום על סיג 365. כדורים 9 מ"מ, ובניגוד לכל המתחרים מקטגוריית המשקל הזאת - נושא 10 כדורים במחסנית הרגילה, שזה 3 או 4 יותר מגלוק 43 או סמית שילד.
אקדח מצוין, מוסלק לחלוטין, ושוקל 600 גרם טעון בערך. אל תתפתה לגלוק 26 - הוא כבד יותר משמעותית, עבה במידה ניכרת, ובאופן כללי אין לו שום יתרון על סיג 365 חוץ מזה שבארץ השם משפחה הנפוץ ביותר הוא גלוק.

ולגבי פתיחה באש וכו' - החוק היבש אומר שמותר (וחובה) לירות במקרה בו אתה חש בסכנת חיים. גם אם אתה מפחד ממשפט - החיים יותר חשובים, לא צריך לחטוף נבוט בראש כדי להבין שאתה בסכנת חיים. תעשה בחכמה ולפי החוק, ואם צריך תהיה מוכן לשלם מחירים. מה גם שלרוב זה לא נגמר בכלא 20 שנה, מקסימום בתיק ארוך ומעיק ובשנת מאסר או עבודות שירות.
סליקאי ארד
סליקאי ארד

על ידי Wild-men » 27 מאי 2021, 22:10

#
סליקאי ארד
סליקאי ארד

על ידי יהודה 465 » 27 מאי 2021, 23:22

ממליץ לך מאוד! על גלוק 42 ו43
בגלל שהם האקדחים היחידים!שיש .
שאפשר לשאת אותם אפי' ללא נרתיק
כל החנויות מוכרים לך נתונים בגרמים של משקל נטו.
אבל שוכחים שיש גם את הנרתיק שפשוט מכפיל! את הגודל
והנפח של אקדח קטן. לכן מציע לך לבדוק את האפשרות של קליפס
שיש רק לגלוקים האלה . פטנט מצויין!!!
אני משתמש קרוב לשנה, הסלקה מצויינת, ופרקטית. אתה פשוט לא זוכר שיש עליך אקדח בכלל!!!!
נ.ב. אל תתרגש מכל מיני חבר'ה שיגידו לך שזה לא בטיחותי כי אין לך לאיפה להחזיר את הנשק
כשהוא טעון ואחרי ירי במקרה של פיגוע(הרי צריך נקירה מול חומת מפגע וכו')זה פשוט טענה הזויה
שבשביל סיכוי זערורי!!!! שקרה אולי ל100 אנשים בפיגועים במהלך כל השנים פה מתוך 180,000 נושאי נשק
אזרחי בארץ !!!!לעומת עשרות שנים של נשיאה חסרת נוחות ומעצבנת האופציה הזאת נשמעת לי הרבה יותר
ולא איכפת לי במקרה כזה אחד למיליון !!!! לוודא היטב שרוקנתי את בית הבליעה ולא לעשות נקירה
מבטיח לך שאני אזכור ולא אשכח :evil:
ובעניין טענות נוספות על בטיחות וכו' תענה להם שכמויות של אנשים הולכים עם כדור בקנה שזה פי מיליון
יותר מסוכן ....
טיפ נוסף, ממליץ לך מאוד לקנות ביד 2 !
גלוק זה כלי שמסוגל לירות כמה מאות אלפי כדורים!!!
ואל תתרגש משטויות כמו ירה 50 כדור או 1500 כדור זה פשוט לא נושא . בהצלחה!
סליקאי ארד
סליקאי ארד

על ידי itamar » 28 מאי 2021, 05:42

בתכלס, אין סיבה שלא ללכת על 9 ארוך.
9 ארוך זה הכדור של המדינה. יש מגוון רחב מאד של כלים בגדלים שונים ויצרנים שונים.
החל מסופר קומפקטיים וכלה באקדחי שירות בגודל מלא. רק תבחר. הרבה כלים יהיו יותר קלים מ-9 קצר כי הם מפלסטיק.

הסיבה היחידה ללכת על 9 קצר היא בעיקר משיקולי תקציב. השוק של 9 קצר מת. יש אצל הסוחרים מבחר כלים יד שניה במחירים טובים. ברטה 83, סי זד, וולטר וכו.

א.
אקסיומה:

כל אשכול בעל יותר מ-3 דפים יהפוך בסוף ל:
1. ויכוח על הקלר וגלוק או
2. מחירי תחמושת או
3. מדיניות משרד הפנים בנושא רישוי
תרמתי למען הסליק
תרמתי למען הסליק

על ידי שאלה קטנה.. » 28 מאי 2021, 08:48

יהודה 465 כתב:ממליץ לך מאוד! על גלוק 42 ו43
בגלל שהם האקדחים היחידים!שיש .
שאפשר לשאת אותם אפי' ללא נרתיק
כל החנויות מוכרים לך נתונים בגרמים של משקל נטו.
אבל שוכחים שיש גם את הנרתיק שפשוט מכפיל! את הגודל
והנפח של אקדח קטן. לכן מציע לך לבדוק את האפשרות של קליפס
שיש רק לגלוקים האלה . פטנט מצויין!!!
אני משתמש קרוב לשנה, הסלקה מצויינת, ופרקטית. אתה פשוט לא זוכר שיש עליך אקדח בכלל!!!!
נ.ב. אל תתרגש מכל מיני חבר'ה שיגידו לך שזה לא בטיחותי כי אין לך לאיפה להחזיר את הנשק
כשהוא טעון ואחרי ירי במקרה של פיגוע(הרי צריך נקירה מול חומת מפגע וכו')זה פשוט טענה הזויה
שבשביל סיכוי זערורי!!!! שקרה אולי ל100 אנשים בפיגועים במהלך כל השנים פה מתוך 180,000 נושאי נשק
אזרחי בארץ !!!!לעומת עשרות שנים של נשיאה חסרת נוחות ומעצבנת האופציה הזאת נשמעת לי הרבה יותר
ולא איכפת לי במקרה כזה אחד למיליון !!!! לוודא היטב שרוקנתי את בית הבליעה ולא לעשות נקירה
מבטיח לך שאני אזכור ולא אשכח :evil:
ובעניין טענות נוספות על בטיחות וכו' תענה להם שכמויות של אנשים הולכים עם כדור בקנה שזה פי מיליון
יותר מסוכן ....
טיפ נוסף, ממליץ לך מאוד לקנות ביד 2 !
גלוק זה כלי שמסוגל לירות כמה מאות אלפי כדורים!!!
ואל תתרגש משטויות כמו ירה 50 כדור או 1500 כדור זה פשוט לא נושא . בהצלחה!

אבל מה אתה עושה עם הזיעה שגורמת לבלאי באקדח? לא מדאיג אותך?
סליקאי ארד
סליקאי ארד

על ידי יהודה 465 » 28 מאי 2021, 09:52

לא מכיר את התופעה הזאת בכלל ואני מזיע כמו סוס בד''כ....
אולי לאחר מחשבה . הרי הגופיה והתחתון חוצצים בינו לגוף
אז אין מגע כזה... אבל שוב ממש הפתעת אותי אני לא מכיר
כזו תופעה....
ואני מחליף לרוב 2-3 גופיותביום!
סליקאי ארד
סליקאי ארד

על ידי spy » 28 מאי 2021, 10:21

יש ספק רב שמי שממליץ לשאת אקדח ללא נרתיק, על כמה וכמה אקדח קטן, אי פעם בוצע השוואת זמן השליפה ופגיעה יעילה במטרה בתצורת נשיאה זו, בהשוואה לנשיאה עם נרתיק.
ויש נרתיקים מאוד דקים ויעילים
מדריך ירי
IDPA Safety Officer
רוצה אימון איכותי ולא יקר? https://idpa.org.il/faq/
סליקאי טיטניום
סליקאי טיטניום

על ידי itamar » 28 מאי 2021, 10:46

יהודה 465 כתב:לא מכיר את התופעה הזאת בכלל ואני מזיע כמו סוס בד''כ....
אולי לאחר מחשבה . הרי הגופיה והתחתון חוצצים בינו לגוף
אז אין מגע כזה... אבל שוב ממש הפתעת אותי אני לא מכיר
כזו תופעה....
ואני מחליף לרוב 2-3 גופיותביום!

הפלדה של הגלוק עוברת תהליך שהופכת אותה עמידה (פחות או יותר) לקורוזיה, אבל זה לא העניין.
נרתיק בראש וראשונה הוא אביזר בטיחותי ממעלה ראשונה.
1. הוא שומר על האקדח שלך צמוד לגוף
2. הוא שומר על האקדח שלא יפול או ילך לאיבוד
3. הוא מגן על ההדק שלא ילחץ בטעות
4. אחרי שאתה יורה יש לך לאן להחזיר את האקדח בצורה בטיחותית

ויש עוד...אל תוותר על נרתיק.

א.
אקסיומה:

2. מחירי תחמושת או
תרמתי למען הסליק
תרמתי למען הסליק

על ידי סיורניק » 28 מאי 2021, 13:55

בדיוק בזמן עלה פרק חדש בתכנית של עו"ד פרי נובוטני שנוגע בבחירת אקדח:

https://www.youtube.com/watch?v=Qz2OBrSRBac

איך קונים אקדח בישראל, מדינת האקדח הבודד? מה השיקולים שצריכים להנחות אדם שמבקש לרכוש לראשונה נשק או כזה שמבקש לשדרג את הנשק שלו למשהו מודרני, לנוכח המצב למשל?
נדבר היום על קטגוריות של אקדחים - Full Size, Compact & Sub Compact
וננסה לתת דגשים לתהליך קבלת ההחלטות
באתי ללמוד
סמל אישי של המשתמש
סליקאי זהב
סליקאי זהב

על ידי Wild-men » 28 מאי 2021, 15:48

#
סליקאי ארד
סליקאי ארד

על ידי Wild-men » 28 מאי 2021, 17:14

#
נערך לאחרונה על ידי Wild-men בתאריך 05 דצמבר 2021, 18:36, נערך פעם אחת בסך הכל.
סליקאי ארד
סליקאי ארד

על ידי itamar » 28 מאי 2021, 17:56

עם כל הכבוד להיקוק וכל השאר.
יוטיוב לא שמים פרסומות על תכנים שעוסקים בנשק, טבק ואלכוהול, כך שכל בעלי הערוצים האלה לא זוכים לשום כיסוי על ההוצאות שלהם.
כדי להפיק כזה סרט, צריך תחמושת, נשק, מטרות, ציוד צילום יקר, עריכה וכו. מישהו צריך לשלם על זה.
לכן להיקוק, ג'רי מיצ'לק וכו יש ספונסרים.
מיצ'לק מזוהה עם סמית אנד ווסון, היקוק עם כמה סוחרי נשק וכו'.

קיצר...אני לא הייתי סומך על חוות הדעת של אף ערוץ יוטיובי כי כולם ממומנים על ידי בעלי עניין.

אם אתה רוצה חוות דעת יחסית אובייקטיביות, תחפש בפורומי נשק באינטרנט. משתמשים כותבים שם את החוויות שלהם מכלי הנשק שהם רוכשים בכספם. תוכל למצוא מגוון דעות, אבל אם כלי מסויים סובל מבעייה, זה יחזור בהרבה פוסטים והרבב פורומים.

לגבי זיג 365.. אחרי שתקרא חוות דעת, תלך לסוחרי נשק, תראה איך הוא יושב לך ביד, תבקש להתנסות בירי ותראה אם אתה מתחבר אליו. תנסה עוד כלים ותראה מה הכי מתאים לך.

א.
אקסיומה:

2. מחירי תחמושת או
תרמתי למען הסליק
תרמתי למען הסליק

הבא

מי מחובר
משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד