כמה שאלות לגבי זיג 365Xl

פורום האתר בעינייני נשק ותחמושת.

המנהלים: yoramhai, שרקן, donduck

כמה שאלות לגבי זיג 365Xl

על ידי alonko » 21 יולי 2021, 19:13

שלום לכל חברי הפורום היקרים

לפני כשבועיים התחדשתי באקדח הראשון שלי למעשה, Sig Sauer P365XL.
בחרתי בו בגלל שהוא נוח מאוד לנשיאה ויש בו כמות כדורים טובה יחסית לגודל שלו (12).

שתי שאלות שאולי תדעו לענות לי עליהן -

1. משום מה אני מצליח להכניס למחסנית 11 כדורים בלבד. הכדור ה-12 מרגיש פשוט בלתי אפשרי להכנסה ניסיתי שעה שלמה ללא הצלחה.
האם זה קשור לזה שהקפיץ של המחסנית חדש ומקשה על העניין או שיותר סביר שיש פגם במחסנית?

2. אני מעוניין לקנות את המחסנית של ה-15 כדורים. לצערי למי שמכיר המחסנית הזו נראית כמו בלוק, היא לא ארגונומית במיוחד ולא נותנת תמיכה לחלק האחורי של היד.
אשכרה נראית כמו משהו שסטודנטים עשו ולא חברה רצינית.
יש בחול Floor plates שאפשר לקנות שמתקנות את זה ולמעשה מחליפות את הפלסטיק של זיג.

השאלה שלי היא האם החוק מתיר לקנות את הFloor plate מחו"ל, הרי מצד אחד מדובר סך הכל בחתיכת פלסטיק, מצד שני החוק אוסר על ייבוא אביזרים לכלי נשק. אז מישהו מכם שמבין יודע אם זה מותר או אסור?

תודה רבה!
סליקאי ארד
סליקאי ארד

Re: כמה שאלות לגבי זיג 365Xl

על ידי Wild-men » 21 יולי 2021, 22:27

alonko כתב:שלום לכל חברי הפורום היקרים

לפני כשבועיים התחדשתי באקדח הראשון שלי למעשה, Sig Sauer P365XL.
בחרתי בו בגלל שהוא נוח מאוד לנשיאה ויש בו כמות כדורים טובה יחסית לגודל שלו (12).

שתי שאלות שאולי תדעו לענות לי עליהן -

1. משום מה אני מצליח להכניס למחסנית 11 כדורים בלבד. הכדור ה-12 מרגיש פשוט בלתי אפשרי להכנסה ניסיתי שעה שלמה ללא הצלחה.
האם זה קשור לזה שהקפיץ של המחסנית חדש ומקשה על העניין או שיותר סביר שיש פגם במחסנית?

2. אני מעוניין לקנות את המחסנית של ה-15 כדורים. לצערי למי שמכיר המחסנית הזו נראית כמו בלוק, היא לא ארגונומית במיוחד ולא נותנת תמיכה לחלק האחורי של היד.
אשכרה נראית כמו משהו שסטודנטים עשו ולא חברה רצינית.
יש בחול Floor plates שאפשר לקנות שמתקנות את זה ולמעשה מחליפות את הפלסטיק של זיג.

השאלה שלי היא האם החוק מתיר לקנות את הFloor plate מחו"ל, הרי מצד אחד מדובר סך הכל בחתיכת פלסטיק, מצד שני החוק אוסר על ייבוא אביזרים לכלי נשק. אז מישהו מכם שמבין יודע אם זה מותר או אסור?

תודה רבה!

מברוק על הכלי!
לגבי עניין המחסנית זה אפשרי להכניס את הכדור האחרון. אתה פשוט צריך ללחוץ ממש חזק על הכדור פנימה עם האגודל ובמקביל ביד בשניה להכניס את הכדור בדחיפה פנימה. אין שום פגם במחסנית שלך.
עכשיו בגלל שהמחסניות חדשות יקח זמן עד שהקפיץ יהיה יותר רך... אחרי שתכניס את הכדור ה12
תשאיר את המחסנית מלאה עם הזמן זה יהיה יותר קל.
והמלצה שלי...תקנה ספיד לואדר. אני קניתי שתי סוגים אחד , אחד רגיל שהוא למעשה פלסטיק עם לשון קבועה שנותנת לך סוג של מנוף ללחוץ את הקפיץ ואז אתה מכניס כדורים בקלות. ואחד מכני עם לשון קפיצית שאתה לוחץ ידנית עם היד ומוריד את הקפיץ וממש הקלות בלתי מובנת מכניס את הכדור והוא פשוט מחליק למסילה. יש לציין שאת הדגם הזה יש בבתי מסחר והוא אונבירסל מתאים לאקדחים 9 עד 45

לגבי הזמנות בחו"ל אין לי נסיון עם floor flate.
נערך לאחרונה על ידי Wild-men בתאריך 22 יולי 2021, 14:44, נערך פעם אחת בסך הכל.
"לולא חרשתם בעגלתי לא ידעתם חידתי"
סליקאי ארד
סליקאי ארד

Re: כמה שאלות לגבי זיג 365Xl

על ידי ליאור45 » 22 יולי 2021, 05:46

1. כן. אחרי זמן מה הכדור האחרון נכנס יותר בקלות.
2. לא. אסור להביא חלקי נשק מחו"ל. עקב מחסנית מוגדר ככלי ירייה ומצריך רשיון יבוא ורשיון סוחר. (חוק כלי הירייה התש"ט 1949, סעיף 1, תיקון 4).

Be nice and polite to everyone and carry a loaded gun
סמל אישי של המשתמש
תרמתי למען הסליק
תרמתי למען הסליק

מי מחובר
משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 26 אורחים