פוליטיקה בסליק והתנהגות לא נאותה של מנהל באתר

פורום זה מיועד להצעות, הערות, בקשות, דיווח תקלות ועוד.

פוליטיקה בסליק והתנהגות לא נאותה של מנהל באתר

על ידי גמ » 15 ספטמבר 2009, 14:50

פנייתי באה בעקבות חילופי תכתובות עם דון בפורום אחים לנשק בפוסט שהתחלתי תחת הכותרת "חלם זה כאן".
לאחר שפניתי אל דון גם בפרטי בנסיון ללבן את הבעיה רחוק מעיני ציבור הסליק והוא בחר לא להתייחס לפנייתי הפרטית אני פונה כאן להנהלת האתר.
לצערי, בפוסט הנ"ל קיבלתי אישור לדבר שחשתי בו כבר זמן רב, שדון מנצל את היותו מנהל באתר על מנת להעיף פוסטים שהבאתי (לנעול אותם או למחוק לגמרי מיד עם העלתם לאתר) רק מכיוון שהם היו עם קישור לכתבה בעיתון הארץ אותו הוא כנראה מתעב מסיבות פוליטיות.
אי הכנסת פוליטיקה לסליק נקבעה ונאכפת בצדק ובהצלחה רבה. כל הפוסטים שהבאתי עם קישור לעיתון הארץ היו בתחום העיסוק והעניין של האתר. לא יתכן שמנהל באתר, בגלל דעותיו הפוליטיות ירשה לעצמו מה שלגולש מהשורה אינו אפשרי ומותר והוא סילוק פוסטים שאינם מוצאים חן בעיניו כי רחמנא ליצלן הן הובאו עם קישור לעיתון שהוא מתעב מסיבות פוליטיות.
אני מקנא באנשים כמו דון שהכל בחיים מסודר להם בשבלונות וסטריאוטיפים ורק תאמר להם איזה עיתון אתה קורא ומיד הם ידעו להגיד לך מהן דעותיך הפוליטיות, מה הגובה שלך ומה גודל הנעליים שאתה נועל. העיתון שאני בוחר לקרוא ודעותי הפוליטיות (שאגב הוא היה מתפלא לשמוע אותן כיוון שהן רחוקות מרחק רב מאלו שמסודרות לו בשבלונה ובסטראוטיפ של קוראי הארץ) אינם מעיניינו של איש באתר כולל של דון. ניצול זכותו כמנהל להסרת קישורים לדברים רלוונטיים ומעניינים לאוכלוסית הסליק על בסיס דעה פוליטית (שמקורה בהסתכלות ילדותית וסטריאוטיפית על העולם) פסולה. אני מבקש שיקבעו נהלים שלא יאפשרו למנהל באתר זכות יתר על בסיס דעה פוליטית או כלשהי שאינה רלוונטית לתקנון האתר.
גדעון
תרמתי למען הסליק
תרמתי למען הסליק

Re: פוליטיקה בסליק והתנהגות לא נאותה של מנהל באתר

על ידי צורי » 15 ספטמבר 2009, 20:03

גדעון ידידי....שלום רב!!

הנני מבין היטב את תסכולך......גם לי "חתכו" תגובות או רעיונות לאחר המילה הראשונה. אבל זהו פורום בו אנו רק שחקנים או רקדנים המנוהלים ע"י במאים או כוראוגרפיים שמחליטים אם אנו בפנים או בחוץ :shock:

למען ההגינות, אומר שעם חלקם יצרתי קשרי ידידות אמיתיים, חלקם אינני מכיר אישית וישנם כאלה שרק מחכים למעידה קטנה כדי למחוק את שכתבתי. כמובן שישנו מישהו שמוחק גם ללא מעידות, רק בגלל שלא נוח לו :twisted:

אבל אלו כללי המשחק.....יש כאלה שרוקדים לצלילי החליל וכאלה שלא. זהו פורום בו אנו לומדים אחד מהשני, עוזרים אחד לשני, תומכים אחד בשני והעיקר נהנים להיות ביחד. ואם אנו לא רצויים כאן או מרגישים כך, נרים ת'רגליים ונתחחף מכאן!!

לדעתי זה לא המצב.......

צורי.
When you have to shoot, shoot, don't talk
משתמש חסום

על ידי Webart » 16 ספטמבר 2009, 10:10

גדעון ידידי,
א. אני מבטיח לטפל בעניין מיידית, אשמח אם תרים אלי טלפון (יש לך את המספר עד כמה שזכור לי), כדי ללבן את הנושא לפני הטיפול בו.
ב. לדעתי, ישנה כאן אי הבנה כלשהי, ואני בטוח שנוכל לפתור את העניין בדרך כזאת או אחרת, העיקר שתהיה אובייקטיבית.

צורי,
כאן חשבתי לכתוב משהו, אבל הבנתי שחבל לי על הזמן וממילא לא אצליח להזיזך מעמדתך, אז בבקשה, אתה מוזמן להמשיך וללבות לעצמך את האש שמרתיחה אותך כ"כ. אם היית טורח מדי פעם להסתכל גם על החיובי, היית רואה שיש הרבה יותר ממחצית מלאה בכוס הזאת.

שנה טובה.

נ.ב.
האשכול הוסתר עד לסיום הברור בעניינו.
Webart - דביר, מייסד הסליק
HK - אם אני צריך להסביר לך - אתה אף פעם לא תבין.
סמל אישי של המשתמש
מייסד האתר

על ידי צורי » 16 ספטמבר 2009, 16:06

צורי,
אם היית טורח מדי פעם להסתכל גם על החיובי, היית רואה שיש הרבה יותר ממחצית מלאה בכוס הזאת.

דביר!! שום דבר אישי. ישנם כאן אנשים מקסימים מהם יש תמיד מה ללמוד, אנשים שתמיד יהיו מוכנים לעזור או לקבל מהם עצה טובה. הרוב הינם כאלה :P

אבל ישנם כמה חברים שהותק שלהם נותן להם תחושה שהם יודעים הכל, מתייחסים בנימת זילזול כלפי אחרים ואת זה אני לא אוהב.

זהו מקום שכיף להיות בו, לכתוב בו או להפגש במסגרתו. כאשר תכיר אותי פנים אל פנים, תופתע לגלות מולך אדם רגוע, נעים הליכות, שמבין קצת בתחום........עד אז שאל את אלה שכן מכירים אותי!

מה שכתבתי לך אינו הצהרת קרב, אלה תקווה שעם החגים וראש השה בראשם, תקדיש קצת מחשבה!

מאחל לך שנה טובה מכל הלב......

צורי.
When you have to shoot, shoot, don't talk
משתמש חסום

מי מחובר
משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים