שלום להנהלת האתר! אני מתנצל מראש על השימוש בזהות "מזוייפת"

פורום זה מיועד להצעות, הערות, בקשות, דיווח תקלות ועוד.

שלום להנהלת האתר! אני מתנצל מראש על השימוש בזהות "מזוייפת"

על ידי gidonmizrahi » 14 ינואר 2011, 09:33

לפני הכל ברצוני להזדהות.ואני מתנצל מראש על השימוש בזהות "מזוייפת".פשוט לא מצאתי דרך אחרת להגיע למנהל האתר.ואבין מאוד אם תכעסו בקשר לכך.
אני הוא לא אחר מאשר גידי מצגר המשתמש שסולק בבושת פנים מהאתר לפני זמן רב, ומאז אינני יכול לכתוב ולהגיב,כעונש על אינני יודע איך לכנות זאת.חוצפה. אי ציות לתקנון...........זלזול,שחצנות.ואכן כך נהגתי אני יודע ומצטער על המהלך שלי.אינני שקט כשאני חושב על מה שהיה.הייתי סתם איך לאמר "תינוק מגודל"והיום ממרומי גילי הבוגר(63)הגיע זמני לבקש מחילה.
הבנתי שאכן לא "הלכתי בתלם" ועברתי על חוקי הסליק שלא כיבדתי .למרות שקראתי וחתמתי מראש עליהם כמבין ויודע.ועל כך אני מתנצל מעומק ליבי.ומבקש את סליחתכם.בכל הכנות וההבנה.ומבטיח לא לחזור על שגיאותי הללו בכל מקרה.ומבקש בהכנעה לקבלני לאתר בחזרה כדי להיות משתתף פעיל.אני את לקחי למדתי אוהוווווווווווו מה זה למדתי.ושוב אני מתנצל אם פגעתי במי מהמשתתפים באתר .ראו זאת כהתנצלות לכול מי שפגעתי בו.גם אם לא אוחזר לאתר.ושוב אתכם הסליחה על השימוש ב"זהות מזוייפת" גם זה לא עושה לי טוב במיוחד על הנשמה.אבל לא מצאתי שום דרך אחרת להביא בפניכם את דברי ובפני כל משתתפי האתר שנפגעו מהלך מעשי באותה תקופה.
בתודה מראש גידי מצגר.אני מתחייב מראש להסיר מייד את "פרטי המזוייפים".כאן בכל מקרה מייד אחרי תשובתכם לכאן או לכאן.
סליקאי ארד
סליקאי ארד

Re: שלום להנהלת האתר! אני מתנצל מראש על השימוש בזהות "מזוייפת"

על ידי Webart » 16 ינואר 2011, 07:28

א. שוב הוכחה חותכת לכך שאיני אמור לאשר בכלל משתמשים מכתובות "חינמיות", למרות שלהרבה משתמשים דווקא נוח עם זה (כן, גם לי עצמי), המאפשרות לכל אחד להיות מי שבא לו.
ב. מר מצגר, ברוך הבא בשנית, הייתי מציע לך לקרוא בשנית את כללי הכתיבה באתר, ורק אח"כ לפרסם את הגיגיך, הנך בתקופת ניסיון.
Webart - דביר, מייסד הסליק
HK - אם אני צריך להסביר לך - אתה אף פעם לא תבין.
סמל אישי של המשתמש
מייסד האתר

על ידי gidonmizrahi » 16 ינואר 2011, 17:05

תודה מראש!
כמו שהתחייבתי לא אעבור על חוקי האתר
סליקאי ארד
סליקאי ארד

על ידי benzvi613 » 16 ינואר 2011, 19:32

Webart כתב:א. שוב הוכחה חותכת לכך שאיני אמור לאשר בכלל משתמשים מכתובות "חינמיות", למרות שלהרבה משתמשים דווקא נוח עם זה (כן, גם לי עצמי), המאפשרות לכל אחד להיות מי שבא לו.
ן.

כל אחד יכול להיות מי שבא לו רק עד שהוא פותח את הפה שלו בפעם הראשונה, ברגע שנפתח הפה - מתגלה הפרצוף האמיתי. יתכן ואני טועה, אבל לא סביר שאדם יכול לגרום לנזק רב מידי בכתיבת הודעה בפורום ציבורי; וגם לו נעשה דבר מה פוגעני תמיד יכול מנהל האתר לומר שהמשתמש סולק, בתוספת של הגיון פשוט שאומר שמנהל האתר אינו יכול לאכוף את כל הנכתב בו, ולכן האחריות היא על הכותב בלבד.
סמל אישי של המשתמש
סליקאי ארד
סליקאי ארד

מי מחובר
משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 5 אורחים