קטגורית PCC בענף הירי המעשי

שאלות, תשובות ודיונים בנושא הירי המעשי.

המנהלים: donduck, Webart

קטגורית PCC בענף הירי המעשי

על ידי yoramhai » 15 ספטמבר 2019, 11:00

חברים שלום.
באישורו של ערן מוזס, אני מביא פה עדכון שקיבלנו בנושא הכנסת קטגורית PCC לענף.
בהזדמנות זאת אני קורא לקהילת יורי ירי מעשי, להעלות בפורום הזה משאלות, שאלות ואינפורמציה שלדעתכם חשובה וממועילה לקהילת העוסקים בענף הירי המעשי.

הדברים של מרן מוזס בנושא:
להלן מספר עדכונים חשובים בפרוס העונה החדשה והשנה החדשה הבאה עלינו לטובה.
ראשית, באיחור קל בשל שירות מילואים, אני שמח להתניע רשמית את הכנסת ה PCCלענף הירי המעשי בישראל, אשר יתווסף לירי מעשי באקדח שכולנו מכירים.
ה PCC הינו רובה בקליבר 9 מ"מ המשמש לצרכים רבים, ביניהם ירי ספורטיבי, והפך למקובל ופופולרי מאוד בעולם בשל יתרונות רבים. כעת ישראל מיישרת קו.
לאחר קבלת אישורו של ראש האגף להכנסת ה PCC לענף הירי המעשי בישראל, נעשתה עבודת מטה אינטנסיבית בהתאחדות ובוועדה לירי מעשי, בה נטל חלק גם חברנו עו"ד ישי פולק – אשר ראיתי לנכון לציין את הנושא ולהודות לו על תרומתו לעניין.
נעשתה חשיבה, ונכתבו נהלים ומסמכי הדרכה במאמץ משותף של כלל הגורמים לעיל ועבדכם הנאמן.
אין לי ספק שחלק מהמסמכים שיועלו לצד פוסט זה, יעודכנו בהמשך ותוך כדי תנועה ולאחר צבירת ידע וניסיון מעשיים, זאת למרות שאנשים ראויים ומקצועיים עסקו בכתיבתם.
כעת, אני שמח להזמין כל ספורטאי המקיים את דרישות תבחין "ספורטאי יורה פעיל", אשר זכאי לכך ובין השאר עומד בנהלים ובקריטריונים המפורטים במסמכים המצ"ב, אשר עבר הסמכה בפועל על הגדר PCC , המעוניין להתאמן ולהתחרות ב PCC, לפנות באמצעות ראש המועדון בבקשה להמלצה על "רובה לצרכי ספורט" בקליבר 19*9 , כלומר - PCC.
אני גם קורא למועדונים עצמם לרכוש כלים אלה באמצעות המפעל הראוי על מנת לחשוף ספורטאים המעוניינים בכך ולאפשר להם להתנסות.
מנהל הסליק
מנהל הסליק

מי מחובר
משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד