כללי הכתיבה במערכת הפורומים של הסליק

מערכת הפורומים של הסליק באה לקדם את רמת הבטיחות, המקצועיות והידע בתחום הנשק, מטרתה של המערכת לקדם נושאים אלו תוך שמירה על לשון נקיה, אווירה חברית והקפדה על החוקים הבאים:

1. יש לשמור על התנהגות נאותה ועל שפה נקיה במערכת הפורומים, אין לקלל, להעליב, לעשות אאוטינג לחברי הפורום, או לפגוע במישהו על בסיס דת, גזע או מין.
2. אין להציף, אין לשלוח הודעות חוזרות ומציקות, אין להשתמש במערכת ההודעות הפרטיות למטרות SPAM
3. משתמש חדש, ישתדל לעבור על הודעות העבר ולמצוא מענה לשאלותיו, במיוחד אם מדובר בנושאים שכבר נדונו לעומק באשכולות ישנים יותר, בכל מקרה יש להמנע מהצפת הפורומים בשאלות.
4. הפורום עוסק בנושאי נשק בלבד, אין לכתוב הודעות בעלות גוון פוליטי, מיני, או כל תוכן אחר העלול לפגוע באחד מחברי האתר או באדם כלשהו.
אין לפרסם קישורים להורדת קבצים המוגנים בזכויות יוצרים או כאלה המפנים לאתרים המספקים קישורים שכאלה.
5. אין לפרסם תמונות ללא קבלת אישור מהמצולמים להופעתם באתר, ובכל מקרה, עדיף להסתיר פניהם של משתמשים מצולמים, כדי למנוע אפשרויות זיהוי עתידיות.
6. חתימה אישית לא תעלה על 4 שורות, תמונת משתמש בחתימתו האישית לא תעלה על גודל 80*80 פיקסלים, חתימות ותמונות שלא יעמדו בהגדרות אלו, ימחקו.
7. תמונה (או מלל ארוך במיוחד) אשר תועלה לפורום ו"תשבור" את מסגרת האתר, תמחק - נא להקפיד על גודל תמונות ברוחב מירבי של 400 פיקסלים.
8. אין לפרסם בפורום הודעות מסחריות ללא קבלת אישור הנהלת האתר, הודעות כאלה ימחקו ללא הודעה, הודעות קניה/מכירה פרטיות יש לשלוח לפורום הסחר החופשי בציון מכירה/קניה בכותרת ההודעה.
9. הודעות המכילות תוכן אשר לדעת הנהלת האתר הינו עברה על חוקי הבטיחות הבסיסיים ואינו עולה בקנה אחד עם המדיניות של בטיחות מעל לכל, ימחקו מן האתר, כמו כן ימחקו הודעות העובורת על הכללים הנזכרים למעלה.
10. אין לפרסם מידע מסווג או כזה היכול להוות בכל צורה איום על בטחונה של מדינת ישראל, הודעות כאלה ימחקו מן המערכת והנהלת האתר תעביר, אם תדרש לכך, את הנתונים אודות המשתמש לגורמים המתאימים, בכל מקרה אם יש לכם ספק לגבי התוכן, פעלו לפי נוהל לא בטוח - אל תכתוב.
11. משתמשים אשר יעברו בעקביות על חוקי האתר - יוגבלו ולא יוכלו להכנס/לכתוב בו.
12. ההנהלה שומרת לעצמה את הזכות שלא לקבל אדם למערכת הפורומים של האתר מסיבות שונות, האתר הינו מועדון פרטי ואינו מחוייב לקבל כל אדם לשורותיו, כמו כן שומרת הנהלת האתר לעצמה להגביל או לאסור רישום משתמשים המשתמשים בכתובות דואר חופשיות.
13. פורום "אחים לנשק" אינו מיועד לפרסום בדיחות למינהן, תופעה שמשום מה השתרשה לה בסליק, כל הודעה שתשלח שאינה עומדת בקנה אחד עם מטרותיו של פורום "אחים לנשק" תמחק מהאתר.


הערה: אם ישנן עוד הצעות לדף זה, אנא העבירו אלי הודעה פרטית או במייל לכתובת: webmaster@haslik.co.il.